Jevtić żałuje udawania psa. „Był to głupi żart i teraz chcę skupić się na meczu”

Darko Jevtic fot. Roger Gor
Darko Jevtić, kapitan Lecha Poznań, wydaje się żałować filmiku z jego udziałem. Pomocnik Kolejorza przeprosił i zapowiedział, że chce się skupić na meczu.

Film z udziałem Jevticia pojawił się na jednym z portali społecznościowych i szybko dotarł do kibiców Lecha. Kapitan Lecha na nagraniu położył się na kanapie i zaczął szczekać. Większość fanów poznańskiej drużyny była oburzona zachowaniem Jevticia. Część sympatyków Lecha wypominała mu wiek – pomocnik ma 26 lat i już chyba nie powinien się wygłupiać w ten sposób. Reszta wskazywała, że wobec słabej formy Kolejorza w ostatnich meczach, tego rodzaju żarty były nie na miejscu.

– Oczywiście, że to nie był dobry moment na takie rzeczy. Jestem świadomy i rozumiem reakcję kibiców. To nie znaczy, że się nie martwię dwoma ostatnimi spotkaniami. To była spontaniczna sytuacja. Karlo (Muharem, autor nagrania – red.) to wrzucił, a ja się trochę wygłupiłem. Każdy tak czasem robi. Chciałbym zamknąć ten temat tym, że był to głupi żart i teraz chcę skupić się na meczu – mówił Jevtić.

 

Podziel się:

Ostatnio dodane: