Tomasz i Pomidory fot. L. Łada

Jest premia dla listonosza i święta dla rencisty. Radosny finał zbiórki w sołackiej pizzerii

Wielkim sukcesem zakończyła się społeczna akcja zainicjowana przez pizzerię „Tomasz i Pomidory”. Listonosz dostał 2211,08 zł premii, a rencista – 800 zł i mnóstwo prezentów. „Magia świąt. Dzięki, że jesteście!” – napisał właściciel pizzerii w mediach społecznościowych.

Finały i efekty obu akcji zostały zrelacjonowane na Facebooku „Tomasza i Pomidorów”. Rencista odebrał swoje prezenty 21 grudnia i jeszcze zdążył odbyć rundę zakupowa, by kupić chociażby zimowe buty.
„Bardzo mi przykro! Strasznie żałuję. Że Państwo nie widzieli Jego oczu, gdy się dowiedział, że te wszystkie wspaniałości, które Państwo przekazali są dla Niego” – napisał właściciel pizzerii na swoim Facebooku. – „Chłop po 60., a ucieszył się, jak chłopiec, który czekał na upragnionego resoraka”.

Na rencistę czekała cała góra pysznego świątecznego jedzenia ofiarowanego przez poznaniaków, a dodatkowo dostał jeszcze 700 i talon na zakupy wartości 100 zł. Jego radość była nie do opisania.

Tak samo cieszył się ze swojej nieoczekiwanej premii sołacki listonosz – zwłaszcza że dostał ją akurat w swoje urodziny!
„Bardzo mi przyjemnie, że uzbieraliście Państwo 2211,08 zł. Jestem cholernie dumny, że się udało!” – poinformowała 22 grudnia pizzeria „Tomasz i Pomidory”. – „Pieniądze mieliśmy przekazać w niedzielę, ale coś nie wyszło. Zrobiliśmy to dzisiaj. I fajnie się złożyło, bo dziś Nasz Listonosz ma urodziny. Wszystkiego najlepszego!”.

Gdyby ktoś chciał wspomóc rencistę – może to zrobić jeszcze jutro. W pizzerii powolutku zbiera się kolejna partia prezentów i właściciel zapowiada, że 23 grudnia po południu pojedzie do rencisty z tym wszystkim jeszcze raz.

„Magia świąt. Dzięki, że jesteście!” – podsumował na Facebooku.

5 3 votes
Oceń artykuł

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze