JazzBlaster: skandynawskie brzmienia w Domu Tramwajarza

Improwizacje, rockowa energia, a wszystko to okraszone skandynawskim brzmieniem. 26 stycznia w Domu Tramwajarza wystąpi zespół JazzBlaster.

Grupa zaprezentuje się w zupełnie nowej odsłonie. Muzycy zadebiutowali płytą “JazzBlaster plays Depeche Mode”. Niedługo ukaże się drugi krążek JB “Night Out”. Na koncercie muzycy wykonają materiał z obu płyt, jednak styl i podejście muzyków na żywo z pewnością zaskoczy nawet tych fanów grupy, którzy obie płyty znają “na wyrywki”.

Ci, którzy ich nie znają, mogą się spodziewać kompozycji nacechowanych skandynawskimi brzmieniami ze sporą dawką elektroniki, wykonywane z iście punkową werwą. Nie zabraknie improwizacji, rockowej energii, wirtuozerii i przestrzennych eksperymentów.

Zespół tworzą Tadeusz Kulas – voc, tp (Raz, Dwa, Trzy), Piotr Rachoń – p, Marcin Rak – dr (Eabs), Roland Abreu – db (The Cuban Latin Jazz) i Dominik Bieńczycki – viol (Dikanda). Formacja współpracuje także z kontrabasistą Wojtkiem Berganderem, który pojawi się również na scenie.

Koncert rozpocznie się 26 stycznia o godzinie 19.00. Bilety w cenie 25 złotych dostępne na bilety24.pl oraz w Domu Tramwajarza.

Estrada Poznańska, el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze