Jarosław Pucek

Jarosław Pucek wystartuje z list PiSu. Powalczy o Senat!

Jarosław Pucek ma być kandydatem Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Senatu. Pucek ma powalczyć o mandat w okręgu powiatu poznańskiego.

Pierwotnie wszystko wskazywało na to, że kandydatem PiSu w okręgu powiatu poznańskiego będzie prof. Tomasz Jasiński. Niespodziewanie Prawo i Sprawiedliwość zdecydowało się sięgnąć po Pucka. Ten przyznał, że początkowo sam był zaskoczony propozycją, którą otrzymał, ale po chwili namysłu zdecydował się skorzystać z zaproszenia na listy wyborcze PiSu.

Jak zaznaczył Pucek, jest on ciągle kandydatem niezależnym i tylko startuje z list PiSu. Przyznał, że w wielu sprawach światopoglądowych zgadza się z konserwatywnym ugrupowaniem, ale jednocześnie często ma inne zdanie.

Jarosław Pucek z wykształcenia jest prawnikiem. Od 2009 roku do 2015 był szefem ZKZL w Poznaniu (za prezydentury Ryszarda Grobelnego). W ostatnich wyborach samorządowych ubiegał się o fotel prezydenta Poznania, jako kandydat niezależny. Udało mu się uzyskać czwarty wynik, za Jackiem Jaśkowiakiem, kandydatem… PiSu, Tadeuszem Zyskiem oraz Tomaszem Lewandowskim.

fot. archiwum

24
Dodaj komentarz

avatar
Krzysztof Stobrawa
Krzysztof Stobrawa

nie tu to tam 😉

Edmund Pełczyński
Edmund Pełczyński

Marek Niedbała,nie dowierzam…

Andrzej Konieczny
Andrzej Konieczny

To juz mu z Rysiem nie po drodze. Sprzedal idealy dla stanowiska i kasy.

Maria Kistowska
Maria Kistowska

Byle do koryta!!!!!!żenada ?

Grzegorz Borys
Grzegorz Borys

I tyle w temacie… ??? Zobaczcie jacy muszą być – on i oni – zdesperowani… ???