Jarosław Kaczyński w Wielkopolsce. Będzie protest?

Jarosław Kaczyński fot. Karolina Adamska

Prezes prawa i Sprawiedliwości wybiera się z wizytą do Wielkopolski. Stolicy regionu nie zamierza co prawda odwiedzić, ale będzie w pobliżu, bo w Zalasewie. I tam w sobotę 23 lipca chce się spotkać z mieszkańcami powiatu poznańskiego.

O wizycie prezesa PiS poinformował poseł Bartłomiej Wróblewski, który jest od 1 lipca – przypomnijmy – koordynatorem struktur Prawa i Sprawiedliwości w powiecie poznańskim po zmianach organizacyjnych w partii. Jarosław Kaczyński zamierza odwiedzić także inne miejscowości w Wielkopolsce, ale jeszcze nie wiadomo, które i kiedy. To część nowej strategii PiS: wyjaśniania mieszkańcom polityki rządu i przyczyn obecnej trudnej sytuacji gospodarczej.

Jak podaje Radio Poznań, Jarosław Kaczyński spotka się z mieszkańcami powiatu poznańskiego w Zalasewie w gminie Swarzędz, w sali przy szkole podstawowej nr 2. Jednak by wziąć udział w wizycie, wcześniej trzeba się na nią zapisać w biurze posła Wróblewskiego.

Prezesa PiS zamierza także powitać opozycja, która przed wejściem do sali spotkania o godzinie 15.00 zamierza zorganizować protest przeciwko polityce PiS pod nazwą: „Powitajmy Jarosława Kaczyńskiego”.

Podziel się: