Jacek Jaśkowiak: “W wielu obszarach Poznań wyznacza trendy i inspiruje do działania inne miasta”

Podziel się!

Poznań zajął pierwsze miejsce w rankingu “Perły samorządu”. – To wyróżnienie jest kolejnym dowodem na to, że Poznań zmienia się na lepsze i zmierza w dobrym kierunku – skomentował Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

Ranking stworzyli członkowie redakcji Dziennika Gazeta Prawna oraz eksperci Deloitte Consulting. Nagrody zostały przydzielone w czterech kategoriach: gmina wiejska, gmina miejsko-wiejska, gmina miejska licząca mniej niż 100 tys. mieszkańców oraz gmina miejska licząca ponad 100 tys. mieszkańców. I to właśnie w tej ostatniej kategorii stolica Wielkopolski zajęła pierwsze miejsce. Drugi był Gdańsk, a trzecia Łódź.

– To wyróżnienie jest kolejnym dowodem na to, że Poznań zmienia się na lepsze i zmierza w dobrym kierunku – mówi Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania. – Jestem dumny z tego, że w wielu obszarach Poznań wyznacza trendy i inspiruje do działania inne miasta. Chcemy, by Poznań był miastem przyjaznym do życia dla wszystkich mieszkańców. Ta nagroda to dla mnie ogromna motywacja do dalszej pracy.

Autor: UMP op. AS


Podziel się!

Dodaj komentarz

avatar