Jacek Jaśkowiak: „Ja wolę rozmawiać z tymi, którzy mają inny punkt widzenia”

Jacek Jaśkowiak fot. UMP
Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania, jeździ obecnie po Polsce i przekonuje do siebie polityków PO. Jak zdradził, zdaje sobie sprawę, że nigdy nie będzie tak sympatyczny jak Małgorzata Kidawa-Błońska.

Jaśkowiak w Toruniu, jeszcze przed spotkaniem z członkami PO i KOD, przekonywał, że nie liczy się popularność kandydata w danym momencie, ale potencjał wzrostu jaki on ma. – Nie mam zamiaru konkurować z tym jak sympatyczna jest Małgorzata Kidawa-Błońska, bo ja tak sympatyczny jak ona nigdy nie będę – wyjaśnił prezydent Poznania.

Według Jaśkowiaka błędem jest też licytacja wszystkich ugrupowań na obietnice socjalne oraz pomijanie przedsiębiorców. Prezydent Poznania natomiast konsekwentnie za każdym razem przekonuje, że niezwykle ważny jest dla niego głos samorządowców. Jak zdradził bardzo lubi też rozmawiać z osobami o odmiennych od niego poglądach.

– Ja często rozmawiam z osobami, które mają zupełnie inne poglądy (…). Te dyskusje są dla mnie ciekawsze. Rozmawiać z tymi, którzy mają podobny punkt widzenia jest zawsze łatwiej – tłumaczy prezydent Poznania.

Źródło: Dziennik.pl

Podziel się:

Ostatnio dodane: