Opowieści o kobietach i mężczyznach - Iwona Loranc, Grzegorz Tomczak i Dawid Troczewski fot. Magda Zając

Iwona Loranc i Grzegorz Tomczak na żywo w Suchym Lesie

Koncert nosił tytuł „Opowieści o kobietach i mężczyznach”, bo był poświęcony odwiecznym różnicom i podobieństwom między tymi dwoma światami, które są tak bardzo różne, ale istnieć bez siebie nie mogą.

Iwona Loranc i Grzegorz Tomczak wystąpili przy akompaniamencie Dawida Troczewskiego, opowiadając – muzycznie – o swoim punkcie widzenia na kobiety i mężczyzn.
“Ona – Iwona Loranc – artystka o aksamitnym głosie, wyrafinowanej wrażliwości i wielce emocjonalnej sile przekazu, śpiewająco opowiada o kobiecym i męskim świecie; o emocjach, uczuciach, lękach, spotkaniach i rozstaniach” – można było przeczytać w zapowiedzi koncertu. – “Towarzyszy jej w tych opowieściach On – Grzegorz Tomczak – autor wszystkich piosenek i ich współwykonawca „Opowieści o kobietach i mężczyznach”.

Koncert odbył się w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej – na żywo, choć oczywiście obowiązywały ograniczenia sanitarne ze względu na pandemię. Ale niedogodności przestały być istotne, gdy tylko ze sceny zaczęła płynąć muzyka…

0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze