Ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Poznaniu? Dla kogo wynajem będzie najbardziej opłacalny?

Wypożyczenie samochodu, szczególnie w dużych miastach, może wydawać się bardzo drogie. Jeśli jednak przeanalizujemy wszystkie warunki najmu może być to bardzo korzystna opcja. Sprawdź, ile realnie kosztuje wynajem samochodu w Poznaniu!
Wypożycz samochód w Poznaniu

Wypożyczalnie samochodów kojarzą nam się przede wszystkim z wakacjami i lotniskami, kiedy w jakieś miejsce lecimy samolotem lub dojeżdżamy pociągiem. Najłatwiej jest potem wypożyczyć samochód i zwiedzać okolicę niezależnie od rozkładów jazdy komunikacji lokalnej – to oczywiste rozwiązanie.

Coraz więcej osób decyduje się jednak na wypożyczenie auta w swoim rodzinnym mieście. Część z nich korzysta z tego rozwiązania tylko na kilka dni w roku, np. jeśli potrzebuje samochodu na dłuższą podróż, a własny samochód jest niewystarczająco sprawny. Inni wypożyczają auto, jadąc na ważne biznesowe spotkanie – odpowiednio prestiżowy pojazd pomaga w zdobyciu nowych klientów czy ugruntowuje pozycję podczas rozmów biznesowych. Coraz więcej osób oraz firm decyduje się również na wynajem długoterminowy.

Zarówno krótko-, jak i długoterminowy wynajem samochodów ma w swojej ofercie wypożyczalnia carfree.pl.

Ceny samochodów zaczynają się od 95 zł za dzień wynajmu. W tej cenie możemy mieć małe i zwrotne auta z segmentu A takie jak Mitsubishi Spacestar czy Skoda Citigo. Jeśli zależy nam na wyższej klasie samochodu w ofercie wypożyczalni znajdziemy między innymi Kia Optima czy Mazdę 6. Ich ceny to ok. 199 zł za dzień. Ostateczne ceny zależą od długości i terminu wynajmu oraz klasy i marki samochodu.

Co to jest wynajem długoterminowy?

Wynajem długoterminowy polega na wypożyczeniu auta na minimum miesiąc, a najczęściej na rok lub dłużej, przez co często mylony jest z leasingiem. Wypożyczenie samochodu czy leasing? Co opłaca się bardziej w Poznaniu? Zarówno w przypadku wynajmu, jak i leasingu samochodu konieczne jest regularne opłacanie raty za samochód. Jednak leasing to rozwiązanie, na które mogą pozwolić sobie wyłącznie przedsiębiorcy z ugruntowaną pozycją na rynku. Młodzi właściciele firm, którzy dopiero rozkręcają swój biznes nie otrzymają korzystnych warunków leasingu. W przypadku wynajmu wszyscy mogą liczyć na takie same, sprawiedliwe warunki.

Co ważne, po zakończonej umowie najmu samochód wraca do wypożyczalni, a my możemy wypożyczyć następny, zgodny z naszymi bieżącymi potrzebami. To jednak nie jedyne zalety wynajmu – korzystając z usług wypożyczalni carfree.pl możemy liczyć na bardzo korzystne ceny. Koszt wynajmu długoterminowego zaczyna się już od 59 zł za dzień za samochód z segmentu A – w zamian otrzymujemy nowoczesny pojazd oraz szeroką gamę usług dodatkowych.

Artykuł sponsorowany

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze