Grodzisk Wielkopolski: Uciekła od męża z kochankiem. I czwórką dzieci

policja fot. KWP
Nietypową sprawą musieli się ostatnio zajmować grodziscy policjanci. Pewna mieszkanka tego miasta zniknęła z domu z bratem i czwórką dzieci zostawiając męża.

Mąż zgłosił zniknięcie na policję, a w miarę jak policjanci zaczęli badać sprawę – wyłaniały się coraz dziwniejsze okoliczności. Przede wszystkim, jak się okazało, zaginiona nie miała żadnego brata. Kim więc był człowiek, który przyjechał do niej w odwiedziny przed sylwestrem i z którym zniknęła? I dlaczego mąż uwierzył, że to jest brat?

Okazało się, że mąż w to uwierzył, ponieważ żona przedstawiła go jako brata i potwierdziły to też… jej siostry. Mężczyzna przez tydzień był gościem w ich domu, spędzili razem sylwestra, a później zniknął. Razem z nim znikła też żona i czworo dzieci. I dopiero wtedy mąż zaczął podejrzewać, że dzieje się coś niedobrego.

Policjanci najpierw zamierzali przeszukać okoliczne lasy i bagna – jednak szybko udało się ustalić, że rozwiązanie sprawy znajduje się zupełnie gdzie indziej. Okazało się, że rzekomy brat żadnym bratem nie jest, tylko… nowym partnerem kobiety. I to właśnie do niego uciekła zabierając ze sobą dzieci. Policjanci odnaleźli ją w Skierniewicach, w domu nowego partnera. Jest cała i zdrowa, krzywda nie dzieje się również dzieciom.

Sprawą będzie musiał zająć się sąd – tak w sprawie dzieci, w wieku od pół roku do 10 lat, jak i rozwodu małżonków.

KPP Grodzisk Wlkp., el

Podziel się:

Ostatnio dodane: