policja fot. Sławek Wąchała

Grodzisk Wielkopolski: Kierowca na podwójnym gazie staranował ogrodzenie

Niecodzienny widok zobaczyli w niedzielę po południu właściciele jednego z domów w Łubnicy niedaleko Grodziska Wielkopolskiego. W ogrodzeniu ich posesji tkwił… opel.

Jak się okazało, jego kierowca, obywatel Ukrainy, wsiadł za kierownicę pod wpływem alkoholu i temu zapewne należy przypisać fakt, że jechał… lewym pasem ruchu. Zorientował się, że pas jest niewłaściwy, gdy z naprzeciwka zobaczył zbliżający się samochód. Wówczas spróbował wrócić na swój pas, ale nie udało mu się opanować samochodu i wjechał w ogrodzenie pobliskiej posesji.

Policjanci zatrzymali 52-letniego mężczyznę – okazało się, że ma prawie 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna stanie przed sądem. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi mu nawet do 2 lat więzienia.

KPP Grodzisk Wlkp., el

2
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Jacek a
Gość
Jacek a

Oj tam oj tam wypił flaszkę i go przymulilo, no prawda wjechał w płot co na Ukrainie jest normalne. Poprostu myślami był na Ukrainie ot cała filozofia

Kasia
Gość
Kasia

Moim zdanie osoby pod wpływem powinny dać sobie spokój z kierowanie bo stwarzają zagrożenie dla innych i siebie zaraz bym zabrała prawko za coś takiego.