Goldeny grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Gdzie je będzie można spotkać?

WOŚP golden retrivery 3 fot. S. Wąchała

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dopiero 29 stycznia, ale golden retrievery już grają dla WOŚP z eSkarbonką. Zapraszają też na sam finał i dzień przed finałem, obiecując wiele atrakcji i pokazów. Gdzie je będzie można znaleźć?

Golden retrievery to wyjątkowe psy: radosne, rozdokazywane i przyjacielskie. Uwielbiają się bawić i być głaskane – i są idealnymi pomocnikami podczas zbierania pieniędzy na WOŚP. W tym roku ich właściciele już po raz 14. będą zachęcać poznaniaków do wspierania WOŚP i jak zawsze przygotowali wiele atrakcji. Chętni już mogą wrzucić grosik do eSkarbonki WOŚP goldenów na profilu „Golden Retriever WOŚP w Poznaniu” na FB, a w realu będzie można spotkać się z nimi 28 i 29 stycznia.

„31. Finał WOŚP z Goldenami w Poznaniu już za 6 dni!” – napisali na swoim profilu. – „Też tak wypatrujecie naszych psiaków z merdającymi ogonami? Sprawdźcie, gdzie nas znajdziecie”.

28 stycznia goldeny będą dyżurować przed King Crossem Marcelin i przed Galerią Pestka od godziny 11.00 do 18.00. Natomiast 29 stycznia będzie je można spotkać od 11.00 do 13.00 na placu Wolności – tu warto będzie zaobserwować pokaz Tomka Magdziaka ze sportowej szkoły dla psów, który około 12.15 pokaże, jak wygląda takie psie szkolenie.

Od godziny 11.00 do 18.00 znów będą stać przed King Crossem Marcelin i przed Galerią Pestka, a od godziny 11.00 do 20.00 spotkamy je na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Warto dodać, że w ciągu trzynastu finałów grania z WOŚP goldeny zebrały prawie 700 tys. zł.

Podziel się:

Ostatnio dodane: