Gniezno: Wbiegł do sklepu i oblał ekspedientkę nieznaną substancją. „Nikt nie jest anonimowy, pamiętajcie!”

atak na ekspedientkę, Gniezno fot. Exclusive Fashion Style FB

Do zdarzenia doszło wczoraj w Gnieźnie. Nieznany mężczyzna w szaro-granatowej bluzie, maseczce i czapce z daszkiem wbiegł do sklepu i oblał ekspedientkę nieznaną substancją. Sklep oferuje 5 tys. zł nagrody za wskazanie napastnika.

Zdarzenie miało miejsce w butiku Exclusive Fashion Style około godziny 11.15. Ekspedientce udzielono pomocy medycznej – na szczęście nic jej się nie stało, mimo że napastnik chlusnął jej prosto w twarz. Jednak substancja uszkodziła jedną z wiszących obok sukienek.

Sklep zgłosił sprawę policji, która prowadzi w tej sprawie dochodzenie. Jej zdaniem napad był zaplanowany, a napastnik – wynajęty. Wiadomo, że mężczyzna był ubrany w szaro-granatową bluzę, czarną czapkę z charakterystycznym białym logiem, ciemnoszare dresowe spodnie i klapki z białym napisem. Na rękach miał rękawiczki, a na twarzy maseczkę, nie wiadomo więc, jak wyglądał. Jednak w okolicach sklepu jest monitoring, a personel zdołał zauważyć, w którą stronę mężczyzna pobiegł po napadzie, więc jest szansa na zidentyfikowanie go. „Nikt nie jest anonimowy, pamiętajcie!” – napisali w komunikacie właściciele sklepu. I zaoferowali 5 tys. zł dla osoby, która wskaże sprawcę napadu.

Podziel się: