Sprawdzanie zgód TCF
środa, 2 lipca, 2025

Gniezno: Ochroniarz dostał zawału po szarpaninie z pijanym mężczyzną. Trafił do szpitala

Szarpanina z pijanym mężczyzną zakończona atakiem serca u ochroniarza. Do dramatycznych wydarzeń doszło 8 grudnia przed gnieźnieńskim dworcem. Poszkodowany trafił do szpitala, awanturnik – do aresztu.

Incydent miał miejsce około godziny 14.00. Pijany mężczyzna wszedł do poczekalni dworca i nie chciał opuścić budynku mimo interwencji ochroniarza. Między mężczyznami wywiązała się sprzeczka, potem szarpanina, podczas której obaj potknęli się o schody i przewrócili. Wtedy okazało się, że ochroniarz zasłabł.

Wezwani ratownicy medyczni zajęli się ochroniarzem: stwierdzili atak serca i rozpoczęli jego reanimację, a później zabrali go karetką do szpitala. Przybyli na miejsce policjanci zajęli się natomiast pijanym awanturnikiem – on został zabrany radiowozem na komendę.

Źródło: gniezno24.com

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaGnieznoGniezno: Ochroniarz dostał zawału po szarpaninie z pijanym mężczyzną. Trafił do szpitala