Gniezno: Koronawirus w kolejnym urzędzie

starostwo powiatowe w Gnieźnie fot. SP Gniezno
Starostwo Powiatowe w Gnieźnie poinformowało o odwołaniu bezpośredniej obsługi klientów od 12 października. Powodem jest wzrost zakażeń koronawirusem.

Do budynku będą mogli wejść tylko ci, którzy mieli tam wcześniej umówione spotkania. Pozostali mogą kontaktować się telefonicznie, mailowo i pocztą.

Jak czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie starostwa, wnioski i dokumentację obejmującą poszczególne sprawy należy:

wysyłać pocztą tradycyjną na adres Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, ul. Papieża Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno;
wrzucać do specjalnie przygotowanej skrzynki podawczej, która znajduje się przy wejściu do budynku Starostwa Powiatowego w Gnieźnie przy ul. Papieża Jana Pawła II 9/10. Prosimy aby pisma kierowane do urzędu opatrzone zostały numerem telefonu kontaktowego, w celu konieczności poczynienia stosownych uzgodnień;
kierować za pośrednictwem skrzynki ePUAP;
przekazywać wyznaczonemu pracownikowi w wejściu do budynku od strony wewnętrznego dziedzińca (tylko dokumenty do Wydziału Komunikacji, Transportu i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego).
Bezpośrednia obsługa pozostałych klientów ograniczona jest do wydawania na stanowisku przy głównych drzwiach budynku, po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty, dokumentów po załatwieniu sprawy. W uzasadnionych przypadkach i po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty we właściwej komórce organizacyjnej, za zgodą kierownika tej komórki, możliwa jest obsługa klienta wewnątrz budynku. W przypadku wejścia do budynku klienci mają obowiązek dezynfekcji rąk niezwłocznie po wejściu oraz przestrzegania powszechnie obowiązujących przepisów, w szczególności regulujących konieczność zachowania dystansu od innych osób oraz zakrywania ust i nosa.

Wszelkich informacji udzielają pracownicy Starostwa Powiatowego w Gnieźnie pod numerem telefonu: tel. 61 424 07 41. Informacje publikowane będą ponadto na stronie internetowej www.powiat-gniezno.pl. Szczegółowe pytania można kierować bezpośrednio do pracowników poszczególnych wydziałów Starostwa Powiatowego w Gnieźnie dostępnych pod numerami telefonów widocznymi poniżej oraz w zakładce KONTAKT.

SP Gniezno, el

 

Podziel się: