Gniezno: Kolejny pasażer pociągów Gniezno – Poznań z koronawirusem

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gnieźnie informuje o stwierdzeniu zakażenia koronawirusem u kolejnego pasażera pociągów regionalnych, jeżdżącego na trasie Gniezno – Poznań i z powrotem. To drugi taki przypadek w ciągu kilku dni.

Poprzedni zakażony pasażer wybrał się do Poznania z Gniezna i z powrotem 24 września. Obecny jeździł pociągiem regularnie na trasie Gniezno-Poznań przez ponad tydzień. Sanepid w swoim komunikacie podkreśla, że chodzi o dni 20, 23, 24, 27 i 29 września – w ten dni zakażony pasażer wyjeżdżał z Gniezna pociągiem Kolei Wielkopolskich o godzinie 17.23 oraz 21, 24, 25, 28 i 30 września – w te dni wyjeżdżał z Poznania Głównego o 7.51.

Zakażony jechał też 26 września pociągiem relacji Mogilno – Poznań Główny, wyjeżdżającym z Gniezna o godzinie 05.08 oraz ze stacji Poznań Główny do stacji Gniezno pociągiem POLREGIO relacji Poznań Główny – Toruń Główny, który wyjeżdża z Poznania o godz 19.53.

Wszystkie osoby, które podróżowały tymi pociągami i mają jakiekolwiek objawy chorobowe, powinny jak najszybciej skontaktować się ze swoim lekarzem rodzinnym.

el

0 0 votes
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze