“Girls-power” w przebojowej propozycji na tegoroczne święta!

Grudzień w tym roku przynosi zaskakujące nowości na rodzimym rynku muzycznym – ​Kiss & Bang​, czyli świeżutki debiut, to coś, czego nikt się nie spodziewał! Poznański girlsband, to pierwszy tego typu projekt od wielu lat.

W skład grupy wchodzą cztery dziewczyny – ​Nicole, Syll, Iga i Monika​​ – które solowo mają już na swoich kontach pierwsze sukcesy. Między innymi występ na Stadionie Narodowym w Warszawie, udział w projekcie Debiutantki wraz z reprezentacją Polski na prestiżowym Opernballu w Wiedniu, międzynarodowe festiwale muzyczne czy występ na kanale znanych YouTuberek – Szparagów.

Sama kompozycja, w której dużą rolę odegrał ​Gordon Pogoda​, czyli autor hitów takich gwiazd jak Miley Cyrus​​ czy też Selena Gomez​​ to utrzymana w świątecznym klimacie popowa propozycja z silnie zarysowanym, chwytliwym refrenem wraz z melodyjnymi zwrotkami utrzymującymi dynamikę całości. Nowoczesna produkcja pełna zabiegów znanych z zagranicznych kompozycji sprawiają, że oprócz miłego dla oka klipu, ta propozycja to także po prostu świetna piosenka, której warto posłuchać.

Z okazji zbliżających się Świąt postanowiły połączyć swoje siły i pokazać, że girlpower to nie tylko domena zagranicznych żeńskich grup i na polskim rynku też można zaskoczyć. Połączenie pięknych dziewczyn z pozytywną atmosferą Świąt musiało przynieść dobre rezultaty!

– Święta to magiczny czas, który łączy ludzi poprzez wewnętrzne ciepło, które nagle zaczynamy pokazywać światu i radość, jaką nam to sprawia. Tak samo stało się właśnie z nami – po półtora roku snucia planów na stworzenie zespołu, w końcu to właśnie świąteczny czas połączył nasze cztery różne osobowości, które idealnie uzupełniają się tworząc projekt Kiss&Bang – mówią dziewczyny.  Owocem współpracy stał się utwór „​Zbliżają się Święta​”.

 

Podziel się: