Gdzie w czwartek, 10 listopada, nie będzie prądu w Wielkopolsce? (LISTA)

fot. pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

ENEA opublikowała listę miejsc na terenie Wielkopolski, w których w czwartek, 10 listopada, wystąpią przerwy w dostawach prądu z powodu prac naprawczych prowadzonych przez spółkę.

Obszar Gniezno
10 listopada 2022 r. w godz. 07:00 – 12:00
Gniezno ul. Orcholska 7, 66, 46, 56, 57, 59, 61, 57A, 62, 64B, 60, 64A, dz. 13/3, dz. 14/6, dz. 14/4,

Obszar Krzywiń
10 listopada 2022 r. w godz. 07:00 – 13:00
gm. Krzywiń: Cichowo Osiedle Brzegu Ruczaju nr 22, 23, działki nr 21/1 do 21/4, nr 22/2.

Obszar Pakosław
10 listopada 2022 r. w godz. 07:30 – 13:00
Pakosław ul. Rolnicza nr 4 do 10.

Obszar Leszno
10 listopada 2022 r. w godz. 07:30 – 14:30
Leszno ul. Narutowicza nr 36, 38, 40, ICC REAL ESTATE.

Obszar Wschowa
10 listopada 2022 r. w godz. 07:30 – 16:30
gm. Wschowa: Tylewice nr 9CDE, 10 do 17, 61 do 71, działka nr 366/5, sala wiejska, ORANGE Polska.

Obszar Poznań Wilda
10 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 13:00
Poznań: ul. Jaworowa 15, 17, 19, ul. Klonowa od 3 do 7 nieparzyste, ul. Św. Szczepana 1, 7B, 9, od 6 do 14 parzyste.

Obszar Kościan
10 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 13:00
Kościan: ul. Floriana Marciniaka nr 3 do 9 nieparzyste; ul. Antoniego Kaźmierczaka nr 12, 18, działka nr 1462.

Obszar Poznań Stare Miasto
10 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
Poznań: ul. Meteorytowa 1, ul. Poligonowa od 2 do 6 parzyste, ul. Okolewo 18, 20, 22, 24, 24A, 24B, 26, dz. 128/3.

Obszar Wschowa
10 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 18:00
Wschowa ul. Kolejowa nr 1, 1A, 2, działki nr 1942/11 i 14, 1951/9, 1953/3 i 4, PEAMCO, KO-MET, T-MOBILE, NETIA SA, Spółka DARS, Konstrukcyjny PL, Zakład Mechaniki SUCHORA, Gospodarstwo Rolne CEBER, Firma ZETA, AGRO-HANDEL KASPERSKI; ul. Towarowa nr 2, 3, 9, 11, działka nr 1920/1, 1941/2, AS-BUD, PPHU VEGA-BIS, FHU RENCARS, FH ILSCY, HTM GROUP, Przedsiębiorstwo PROPASZ, PHU ROYAL-BIS. gm. Wschowa: Przyczyna Dolna nr 2 do 9, 14 do 24, 40 do 53A, 54, FHU MALKO, przepompownia ścieków (dz. 10), działki nr 4/2, 21/3 i 4, 22/26.

Obszar Baranowo
10 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 14:30
Baranowo: ul. Wiosenna 83A-B, od 85 do 95 nieparzyste, ul. Klonowa 17, 21.

Obszar Komorniki
10 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 13:30
Komorniki: ul. Wiśniowa 30, 31, 34, 36, ul. Wawrzyniaka 9, dz. 89/7, dz. 961/5.

Obszar Poznań Grunwald
10 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 13:30
Poznań: ul. Racławicka od 60 do 84 parzyste, 84A, od 67 do 91 nieparzyste, ul. Grunwaldzka 136, ul. Listopadowa od 20 do 28 parzyste, od 27 do 35 nieparzyste.

Obszar Gostyń
10 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 15:30
gm. Gostyń: Stężyca – cała miejscowość.

Obszar Rydzyna
10 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 16:30
gm. Rydzyna: Kłoda nr 41.

Obszar Czempiń, Kościan
10 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 11:00
gm. Czempiń: Betkowo nr 31 do 34A, działki nr 20/6, 25/7 do 25/15. gm. Kościan: Nowe Oborzyska ul. Jęczmienna, Krótka, Ogrodowa, Owsiana, Pszenna, Rzepakowa, Słoneczna, Żytnia – całe; ul. Prosta nr 1 do 13, nr 14 do 32 parzyste, nr 36, działki nr 45/2, 65, 69, 71, 94/2, 94/3, 100/2, 100/4, 100/5, 110/2; Stare Oborzyska ul. Długa nr 86, 88, działki nr 174/22, 174/23, 174/30.

Obszar Trzcianka
10 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 13:00
Trzcianka ul. Kasztanowa 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, ul. Wierzbowa 4.

Obszar Łubowo
10 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 14:00
Rzegnowo dz. 110

Obszar Grodzisk Wielkopolski, Kamieniec
10 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
gm. Kamieniec miejscowości Cykówko od nr 1 do nr 6, Gospodarstwo Rolne Rożniakowski. gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Borzysław od nr 29 do nr 48, nr 50, 52, 53, działki nr 206/1, 233, 369/1.

Obszar Opalenica
10 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 16:00
Gmina Opalenica, miejscowość Sielinko, ul. Leśna 16, 20, Wielkopolski ośrodek doradztwa rolniczego,

Obszar Lubasz
10 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 12:00
miejscowość Sławno działki 4/5, 4/6, 4/12, 4/13, 4/14.

Obszar Stęszew
10 listopada 2022 r. w godz. 09:30 – 15:00
Gmina Stęszew, miejscowość Strykowo, ul. Rybacka 2, 10, 12, 28, 30, 31, 32, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 56, 60, 74, działki nr 293/1, 287/8, 287/9, 287/11, 287/13, 287/14, 287/15, 287/17, 293/19, 293/20, 293/22, 293/23, 293/28, od nr 293/30 do nr 293/33, 293/36, 293/38, 293/39, 293/41, od nr 293/44 do nr 293/49, 293/52, 293/53, 293/54, 293/57, 293/61,

Obszar Włoszakowice
10 listopada 2022 r. w godz. 09:30 – 15:30
gm. Włoszakowice: Bukówiec Górny ul. Kwiatowa nr 7; ul. Powstańców Wlkp. nr 113, kościół; ul. Sokołów nr 1, 2, 3, 5, 7; ul. Tymkowskiej nr 1, 2A, 3, 4, 5, 8; ul. Wańskiego nr 15, 19, 38, 38A, 46, Mechanika Maszyn i Urządzeń Rolniczych, ZUH DANPOL, działki nr 906/5 i 6.

Obszar Grodzisk Wielkopolski
10 listopada 2022 r. w godz. 10:00 – 14:00
Gmina Grodzisk Wielkopolski, miejscowość Słocin 9A, 9B, 42F, działki nr 132/17, 132/18, 132/6, 132/11, 132/8, 132/6, 170/16, 170/23, 170/29, 170/24, 170/26,

Obszar Poznań Stare Miasto
10 listopada 2022 r. w godz. 12:00 – 16:30
Poznań: ul. Okolewo 1.

Podziel się: