sobota, 9 grudnia, 2023

Gdzie nie będzie prądu w Wielkopolsce 4 października?

Poniżej prezentujemy listę miejsca na terenie Wielkopolski, w których 4 października wystąpią przerwy w dostawach prądu.

Obszar Leszno
4 października 2023 r. w godz. 07:00 – 08:00
4 października 2023 r. w godz. 19:00 – 20:00
Leszno ul. Słowiańska nr 42 do 48 parzyste, sklep mięsny, nr 54 bank – zasilanie podstawowe.

Obszar Wałcz
4 października 2023 r. w godz. 07:00 – 14:00
miejscowość Ostrowiec nr 277, 282, 283, 287.

Obszar Trzcianka
4 października 2023 r. w godz. 07:30 – 13:30
miejscowość Stobno 87, ul. Kasztanowa 47, 49, 56, 58, 60, 60B, 60C, 60D, 62, 64, 66A, 70D, 82, 84, dz. nr 258/3, 264/7, 267, 268/1, 524/10-12, 526/6, 937/1, ul. Ujska, ul. Akacjowa 3, 4, 4A, 6, 8, 9, 14, 16, dz. nr 576/3, 581/3, 581/28, ul. Zielona 3, 4, 7, ul. Topolowa 3.

Obszar Kiszkowo
4 października 2023 r. w godz. 08:00 – 13:00
Kiszkowo ul. Ogrodowa 11, 11A, 11B, 11C,

Obszar Rokietnica
4 października 2023 r. w godz. 08:00 – 09:00
Gmina Rokietnica, miejscowość Mrowino, ul. Południowa 1, 2, 7, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 19A, 22, 23, 30, 32 , ul. Łąkowa od nr 4 do nr 14 parzyste, ul. Pałacowa 2a, 4, 5, 6, ul. Kwiatowa 17, 18, 19, 21, 25, 25A, 25B, 25C, 25D, 27, 27A, 27B, 27C, 27D, 34, ul. Towarowa 4, 6, 8, 9, 12, 58, ul. Przemysłowa 13,ul. kręta cała, ,ul. Południowa 25, 29, 30, ul. Poznańska 18a, od nr 29 do nr 49 nieparzyste, 40, 44, 48, 54, 57, działki nr 173/2, 174/3, 174/4, 174/10, 174/15, 177/9, 178, 201/24, 269/13, 321/14, 321/22, 321/28, 321/30, 321/31, 321/29, 321/34, 321/35, 321/40, 746, 746/3, chatka leśna, przepompownia, zakład Drogowy ANTCZAK Sp. z o.o., budynek firmy Stihl Polska Sp. z o.o., firma MABUD, ZUZPER Recykling, Kaczmarek Komponenty, BASEN HUTR Marek R., WAAB Wytwórnia Betonu Sp. z o.o., MAG-GRAF PROJEKT, BOTER Sp. z o.o.,

Obszar Oborniki
4 października 2023 r. w godz. 08:00 – 17:00
Gmina Oborniki, miejscowość Nowoskłoniec 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 7a, 8, 8a, 8b, 9, 9a, 10, 11, działki nr 116/4, 117/4, 134/2, 160/1, 163/2,

Obszar Krobia
4 października 2023 r. w godz. 08:00 – 15:00
gm. Krobia: Domachowo nr 81 do 81D, dz. 34/2; Stara Krobia – cała miejscowość.

Obszar Czarnków
4 października 2023 r. w godz. 08:00 – 18:00
miejscowość Pomorska Wola 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12 + tartak, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, dz. 764/1.

Obszar Wapno
4 października 2023 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Stołężyn ul. Polna 2, 4, 5, 6, 7, 78, hydrofornia, dz. 265, ul. Wągrowiecka 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 20, dz. nr 257.

Obszar Gostyń
4 października 2023 r. w godz. 08:00 – 12:00
Gostyń: ul. Jana Pawła II nr 8 do 17, działki nr 1144/8, 1144/10, Hurtownia OR-VET, Przedszkole Zgromadzenia Sióstr; ul. Przy Farze nr 2, Parafia Rzymskokatolicka, T-MOBILE Polska.

Obszar Stęszew
4 października 2023 r. w godz. 08:00 – 14:00
Gmina Stęszew, miejscowość Stęszew, ul. Kwiatowa 44a, 48, 50, Stacja kontroli pojazdów mechanika “AUTO-GAZ”

Obszar Leszno
4 października 2023 r. w godz. 08:00 – 19:00
Leszno ul. Słowiańska nr 50 INVESTMENT, nr 59A Pracownia Fryzjerska DROŻDZYŃSKA, nr 59B Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Obszar Baranowo
4 października 2023 r. w godz. 08:00 – 13:00
Baranowo: ul. Szamotulska 69C-L, plac budowy.

Obszar Szamotuły
4 października 2023 r. w godz. 08:00 – 10:00
Gmina Szamotuły, miejscowość Otorowo, ul. Parkowa cała, ul. Leśna cała z wyjątkiem nr 25 i firmy Otorowo Polimasz Sp. J., ul. Szamotulska 1, 3, 5, 7, ul. Pniewska 2, 2/2, 4, ul. Stanisława Mikołajczyka 14, działki nr 41/1, 54, 187, 233, 234, 247,

Obszar Góra
4 października 2023 r. w godz. 08:00 – 10:00
Góra: ul. Bukowa nr 1, 3, 7, 25, nr 22 do 26 parzyste, działki nr 2923, 2924; ul. Platanowa nr 8 do 14 parzyste, działka nr 2172/18.

Obszar Połajewo
4 października 2023 r. w godz. 08:00 – 15:30
miejscowość Połajewo ul. Wiśniowa 10, dz. nr 1510.

Obszar Miłosław
4 października 2023 r. w godz. 08:30 – 11:30
Miłosław ul. Dolna 14, ul. Różowa 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, ul. Sienkiewicza 2, ul. Wrzesińska 3, 5, 7, 9, 9a, 11, 18,

Obszar Poznań Stare Miasto
4 października 2023 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Kresowa 36, ul. Jarowa, ul. Jasne Błonie 8, 10, 12, ul. Poręba od 1 do 27 nieparzyste bez 17, od 2 do 26 parzyste, ul. Kopcowa 6, 6A, 7, 8, 9, 17, 19, dz. 105/23, dz. 105/23.

Obszar Poznań Wilda
4 października 2023 r. w godz. 08:30 – 12:30
Poznań: ul. Kluczborska, ul. Wieluńska, ul. Gliwicka bez 2, ul. Rzeczeńska 2.

Obszar Gostyń
4 października 2023 r. w godz. 08:30 – 16:30
gm. Gostyń: Bogusławki nr 10 do 12.

Obszar Wągrowiec
4 października 2023 r. w godz. 08:30 – 12:00
miejscowość Rąbczyn 86, 87, 87A, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, dz. nr 146/3, 182/5, 183/1, 183/2, 208/1, 247/3, 475/3, 475/4, miejscowość Żabiczyn 11.

Obszar Gniezno
4 października 2023 r. w godz. 08:30 – 15:00
Wełnica Osiedle Letnie 3, 3A, 9, 6, 8, 2, 10, Osiedle Słoneczne 7, 3, 10, 1, 12, 9, 4, 2, 11, 6,

Obszar Poznań Nowe Miasto
4 października 2023 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: os. Lecha 67, 68, 69, 70, 71, 72.

Obszar Rydzyna
4 października 2023 r. w godz. 08:30 – 14:00
Rydzyna ul. Tylna nr 3 do 5, dz. 437/2.

Obszar Rokietnica
4 października 2023 r. w godz. 09:00 – 14:00
gmina Rokietnica miejscowość Rokietnica ul. Diamentowa nr od 12 do 20 A parzyste, działki nr 331/37, 331/40, 331/57,

Obszar Przemęt
4 października 2023 r. w godz. 09:00 – 14:00
gm. Przemęt: Starkowo nr 47 do 50; ul. Słoneczna nr 1 do 9 nieparzyste, nr 2 do 34 parzyste; ul. Szuwary nr 3 i 9, dz. 184/33, 184/91; ul. Wczasowa nr 1 do 21 oraz 25 do 41 nieparzyste; ul. Krańcowa, Krótka, Kwiatowa, Łąkowa, Wakacyjna – całe ulice.

Obszar Sieraków
4 października 2023 r. w godz. 09:00 – 14:00
Gmina Sieraków, miejscowość Grobia 17, 105, 133, 133A, 142, 143, 145, 147, 153, 154, 155, działki nr 17/36, 17/43, 17/48, 17/49, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/8, 18/9, 18/10, 18/13, 18/14, 18/16, 18/19, 18/20, 18/21, 18/25, 381/1, 381/2, 381/4, 381/5, 387/6, 387/7, 387/8, domki letniskowe Sieraków ul. Buczyna

Obszar Lipka
4 października 2023 r. w godz. 09:00 – 15:00
Miejscowość: Lipka ul. Spokojna 10E, 10F, 10G, 15, 16, 18A, 18B, 18C, 20, 28, 30, ul. Sępoleńska 30, 32, 34, 36, 38 Nadleśnictwo, 38A, 39, 39A, 40, 41, 41A, 43, 43A, 44, 45, 46, 47, ul. Wydmidzban 1, 2, 2A, 3, 4, 6, 7, Mały Buczek 29, 30, 31, 32, 33 EKOSYSTEM, 34, 35, 36, 36A, 37, 37A, 37B

Obszar Buk
4 października 2023 r. w godz. 09:00 – 13:00
gmina Buk miejscowość Niepruszewo ul. Starowiejska 38A, 40, działka 162/11, 162/7, Quatro Produkcja Uszczelnień Technicznych Antoszewscy Sp. J.

Obszar Szamotuły
4 października 2023 r. w godz. 09:30 – 11:30
Gmina Szamotuły miejscowość Lipnica od 34 do 48, działki 134, 134/2, 134/3, 148, 150/1, Bociany działki 98/1, 134, Lipnickie Huby 42/1, 43/1 45, 48

Obszar Września
4 października 2023 r. w godz. 10:00 – 13:30
Psary Polskie ul. Żwirowa,

Obszar Miłosław
4 października 2023 r. w godz. 11:30 – 14:30
Miłosław Pl. Wiosny Ludów 2, 15-24, ul. Różowa 2, ul. Zamkowa 2,

Obszar Damasławek
4 października 2023 r. w godz. 13:30 – 16:00
miejscowość Kołybki 1, 2, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, szkoła, sklep, przepompownia, dz. nr 58/16, 106, miejscowość Niemczyn 1-10, 13, 17-35, 55-63, 87, 88, 89, 90, cpn, przepompownia, dz. nr 43/1, 60, 122, 335, miejscowość Rakowo, miejscowość Stępuchowo 21-29, przepompownia, miejscowość Werkowo 1-62, dz. nr 126, remiza OSP.

Źródło: Enea
Strona głównaWiadomości z WielkopolskiGdzie nie będzie prądu w Wielkopolsce 4 października?