Gdzie nie będzie prądu w Wielkopolsce 19 lipca? (LISTA)

prąd, słup energetyczny fot. pexels, pixabay

Poniżej publikujemy listę miejsc na terenie Wielkopolski, w których 19 lipca zaplanowano wyłączenia prądu.

Obszar Środa Wielkopolska
19 lipca 2023 r. w godz. 05:00 – 11:00
Środa Wielkopolska ulice Estkowskiego Ewarysta, Rzemieślnicza, Czeladnicza, Kasztanowa,

Obszar Szydłowo
19 lipca 2023 r. w godz. 06:30 – 14:00
miejscowość Jaraczewo 12,13,11,9,9A,9B,8,11B,10,7,42,38,37A,12,13, dz. nr 64/2,dz. nr 6/1,dz.nr 6/2,dz.nr 3/3.

Obszar Miasto Złotów, Złotów
19 lipca 2023 r. w godz. 07:00 – 14:00
Miejscowość: Złotów ul. Chojnicka 20.

Obszar Włoszakowice
19 lipca 2023 r. w godz. 07:30 – 11:30
Włoszakowice: ul. Poprzeczna nr 14; ul. Wolności nr 15A.

Obszar Przemęt
19 lipca 2023 r. w godz. 07:30 – 12:30
gm. Przemęt: Osłonin ul. Botaniczna, Brzoskwiniowa, Dębowa, Grzybowa, Jeziorna, Kwiatowa, Łąkowa, Okrężna, Polna, Plażowa, Rybacka, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wędkarska, Wietrzna – całe ulice; ul. Parkowa nr 13, nr 15 do 28B, działki nr 32/8, przepompownia.

Obszar Buk
19 lipca 2023 r. w godz. 08:00 – 16:00
Gmina Buk, miejscowość Buk, ul. Dworcowa do nr 47 do nr 83 nieparzyste, 56, 62, od nr 70 do nr 80 parzyste, ul. Franciszka Górczaka 1, 2, 4, kwiaciarnia lulkiewicz, działki nr 736,

Obszar Kobylnica
19 lipca 2023 r. w godz. 08:00 – 11:00
Kobylnica ul. Morenowa, ul. Południowa od 7 do 21 nieparzyste, ul. Podgórna 13, 17, 19, dz.332/4, ul. Szkolna od 18A do 20 parzyste, 19A urządzenia P.POŻ, stacja GSM, dz. 329, 354/5.

Obszar Tarnowo Podgórne
19 lipca 2023 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Wysogotowo ul. Skórzewska nr 10, 65, Auto Serwis Handel Centrum Cichy, działka nr 78/7. ul. Owocowa. ul. Wierzbowa nr 8, 15, 21, Plac Budowy MTB-Inwest, Przepompownia Ścieków. ul. Słoneczna nr 4, działki nr 91/1, 91/11.

Obszar Gostyń
19 lipca 2023 r. w godz. 08:00 – 11:00
Gostyń ul. Lipowa nr 4 Media Expert.

Obszar Okonek
19 lipca 2023 r. w godz. 08:00 – 16:00
miejscowość Okonek ul. Lipowa 44, 44B, 47, 47A, 48, dz. 312/5, 312/16, Kąpielisko, Stacja Redukcji Gazu, Dolnik 1, 2.

Obszar Chodzież
19 lipca 2023 r. w godz. 08:00 – 12:00
miejscowość Strzelce numery od 31 do 44B, działki 21/15, 21/54, 21/75, 228, 324/2, 328, 339, przepompownia.

Obszar Chodzież
19 lipca 2023 r. w godz. 08:00 – 14:00
Chodzież ul. Łukasiewicza 8, 10, garaże, ul. Traugutta 15A.

Obszar Białośliwie, Miasteczko Krajeńskie
19 lipca 2023 r. w godz. 08:00 – 09:00
19 lipca 2023 r. w godz. 17:00 – 18:00
gmina Miasteczko Krajeńskie miejscowość Arentowo, miejscowość Grabionna numery od 13 do 52, działki 226/1, 234/1, 243, ferma drobiu, pgr, miejscowość Brzostowo numery od 2 do 23, od 69 do 74, działki 192, 195/2, 250/29, 293/2, gorzelnia, przepompownia, sad, sklep, stacja uzdatniania wody, szoła, tp, gmina Białośliwie miejscowość Pobórka Wielka.

Obszar Miasteczko Krajeńskie
19 lipca 2023 r. w godz. 08:00 – 18:00
miejscowość Grabionna numery od 13 do 30, działka 46/2, PGR.

Obszar Poznań Nowe Miasto
19 lipca 2023 r. w godz. 08:30 – 12:30
Poznań: ul. Rymanowska, ul. Rudzka, ul. Krzesiny od 1 do 13, 15, 17, 21, od 35 do 67 nieparzyste, od 46 do 62 parzyste, ul. Garaszewo od 35 do 40A, ul. Pabianicka, ul. Tarnowska od 13 do 33 nieparzyste, od 22 do 38 parzyste, ul. Silniki 3, 5, ul. Lubelska, ul. Jarosławska od 13 do 17A nieparzyste bez 15B, 14, 16.

Obszar Poznań Nowe Miasto
19 lipca 2023 r. w godz. 08:30 – 12:30
Poznań: ul. Jarosławska od 17A do 24, ROD Koninko.

Obszar Poznań Nowe Miasto
19 lipca 2023 r. w godz. 08:30 – 12:30
Koninko: ul. Jarosławska, ROD Pod Lipami.

Obszar Poznań Jeżyce
19 lipca 2023 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań ul. Boya-Żeleńskiego 6, 10, 14, ul. Kubiaka 3.

Obszar Poznań Jeżyce
19 lipca 2023 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Szczepanowskiego 1, 1A, 3, 3A, 5, 5A, garaż, 28, 28A, 28B.

Obszar Poznań Nowe Miasto
19 lipca 2023 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Majakowskiego 346A, od 353 do 365 nieparzyste, od 332 do 350 nieparzyste, ul. Rysia 11B, ul. Żbikowa 35, ul. Gronostajowa bez 29, 31, ul. Lisia.

Obszar Wąsosz
19 lipca 2023 r. w godz. 08:30 – 12:30
gm. Wąsosz: Chocieborowice nr 1 do 11, nr 46, 55 (dz. 137/8).

Obszar Kościan
19 lipca 2023 r. w godz. 08:30 – 13:30
Kościan ul. Poznańska nr 33, nr 39 do 41A i nr 45 do 65 – nieparzyste.

Obszar Rawicz
19 lipca 2023 r. w godz. 08:30 – 14:30
gm. Rawicz: Sierakowo ul. Cechowa nr 7, 9A, 9B, 11, 11B, działka nr 42/21; ul. Klimaszki nr 30, 30A, 30B, 30C.

Obszar Kołaczkowo
19 lipca 2023 r. w godz. 08:30 – 13:00
Szamarzewo 49-53, ŚWIETLICA,

Obszar Suchy Las
19 lipca 2023 r. w godz. 09:00 – 13:00
Gmina Suchy Las, miejscowość Suchy Las, ul. Zakole 1, 1A, 2, 3, 4, ul. Chmielna od nr 1 do nr 27 nieparzyste, od nr 8 do nr 28 parzyste, ul, Mroźna cała, ul. Śnieżna 9, 9A, ul. Polna 15, 17/2, 20, 21, od nr 22 do nr 22D, 23, 24, ul. Mokra 16, 43, ul. Chmurna 1, 1A, działki nr 304/12, 917/3, 917/5, 918/7, 920/1, 922/6,

Obszar Lwówek
19 lipca 2023 r. w godz. 09:00 – 14:00
gm. Lwówek miejscowości Tarnowiec od nr 1 do nr 8, działka nr 1126/1.

Obszar Kobylin
19 lipca 2023 r. w godz. 09:30 – 13:30
gm. Kobylin: Nepomucenów nr 4 do 10.

Obszar Rawicz
19 lipca 2023 r. w godz. 11:30 – 16:30
Rydzyna ul. Brzechwy nr 5, 7.

Obszar Włoszakowice
19 lipca 2023 r. w godz. 11:30 – 15:30
gm. Włoszakowice: Boszkowo-Letnisko ul. Turystyczna działki nr 619/7, 619/9.

Obszar Buk
19 lipca 2023 r. w godz. 13:00 – 16:00
Gmina Buk, miejscowość Buk, ul. Dworcowa 23, 80, 82, 98, od nr 85 do nr 115 nieparzyste, Piekarnia Wojciech Szczęsny, nieparzyste, działki nr 1079/1, Andrzej Podgórski “PROMAX”, Kowalski RECYKLING Sp. z o.o., wspólnota mieszkaniowa “Dworcowa 85”,

Obszar Osieczna
19 lipca 2023 r. w godz. 15:00 – 17:30
gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Boczna, Czereśniowa, Dojazdowa, Gruszkowa, Jasna, Krótka, Morelowa, Ogrodowa, Spokojna, Wesoła, Wierzbowa, Wiśniowa – całe; ul. Krzywińska nr 46 do 58 parzyste, nr 59 do 105, działki nr 175, 180/2, 181; ul. Okrężna – cała oprócz nr 1, 4, 6;

Podziel się: