piątek, 23 lutego, 2024

Gdzie nie będzie prądu w Wielkopolsce 16 stycznia? (LISTA)

Poniżej prezentujemy listę miejsc, w których 16 stycznia mogą wystąpić przerwy w dostawach prądu.

Obszar Kostrzyn
16 stycznia 2024 r. w godz. 07:00 – 17:00
Kostrzyn ul. Powstańców Wielkopolskich Orlik

Obszar Włoszakowice
16 stycznia 2024 r. w godz. 07:00 – 14:00
gm. Włoszakowice: Boszkowo-Letnisko ul. Dworcowa nr 5, 8, działki nr 422/1 do 4; ul. Słoneczna – cała ulica; ul. Wiatraczna nr 2, 6, 8, 10, 22; ul. Wiosenna nr 4, 5, działka nr 455/108; ul. Wiśniowa nr 9; ul. Źródlana nr 7, działka nr 429/2. Ujazdowo nr 3B, 12, 13, 13A, 14, 15.

Obszar Lipka
16 stycznia 2024 r. w godz. 07:00 – 13:30
Miejscowość: Osowo 11, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.

Obszar Kostrzyn
16 stycznia 2024 r. w godz. 07:00 – 08:00
16 stycznia 2024 r. w godz. 16:00 – 17:00
Kostrzyn ul. Powstańców Wielkopolskich 28D, 28C, 28, 28A, 29, 288, 289, 28/7, dz. 738/12, dz. 738/11, Orlik

Obszar Sieraków
16 stycznia 2024 r. w godz. 07:30 – 10:30
17 stycznia 2024 r. w godz. 18:00 – 21:00
Gmina Sieraków, miejscowość Sieraków, ul. Sowia cała, ul. Orla całą, ul. Żurawia cała, ul. Jaskółcza cała, ul. Wjazdowa cała, ul. Słowicza cała, ul. Bociania cała, ul. Słowicza cała, ul. Kukułcza cała, ul. Łabędzia cała, ul. Plażowa cała, ul. Buczyna cała, ul. Poznańska 5b, 11, 13, 14, 18, 28, 30, 31, 51, 52, 62, 105, restauracja i hotel Kama Park, sklep ABC, cukiernia Cukruś, ośrodek wczasowo-rekreacyjny uniwersytetu medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu P.H.U. ABA, P.P.H. “ZENTEX”, bank spółdzielczy pojezierza międzychodzko-sierakowskiego w Sierakowie na ul. Kukułczej, Ośrodek sportu i rekreacji na ul. Poznańskiej, OW Leśny zakątek, OW Uniwersytet Medyczny, pływalnia, ośrodek “Puszczyk”, działki nr od nr 105-12/1 do 105-12/4, 2000/28, 2001, 2001/17, 2001/38, 2001/47, 2001/59, 2001/60, 2001/80, 2001/117, 2001/122, 2001/131, 2001/136, 2001/156, 2001/159, 2001/161, 2001/207, 2001/214, 2001/235, 2001/236 2001/239, 2011/10, 2011/13, 2011/14, 2011/17, 2011/18, 2011/22, Gmina Sieraków, miejscowość Grobia 17, 30, 61j, 61m, 61R, 62, 105, 112, 114, 132, 133, 133a,142, 143, 145, 147, 153, 154, 155, ul. Władysława Sikorskiego 30, działki nr 17/43, 18/5, 105/8, 381/1, 381/4, P.P.H. “ZENTEX”, MS POLAND Sp. z o.o., ośrodek wypoczynkowy/hotel Energo-Tour zasilanie podstawowe i rezerwowe,

Obszar Krobia
16 stycznia 2024 r. w godz. 07:30 – 12:30
Krobia: ul. Poznańska nr 35 do 49 nieparzyste; ul. Zachodnia – cała ulica.

Obszar
16 stycznia 2024 r. w godz. 07:30 – 11:30
Kościan ul. Grodziska nr 1 do 35 nieparzyste, nr 2, 4, Centrum Rozwoju Dziecka, Firma Meblarska Maliczak, Moto Team; ul. Piłsudskiego nr 39 do 55 nieparzyste, Ubezpieczenia, Zakład Optyczny; ul. Poznańska nr 1 do 11A nieparzyste, Catering u Michała – Pierogarnia, Optyk.

Obszar Osieczna
16 stycznia 2024 r. w godz. 07:30 – 16:30
gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Jabłonkowa nr 1A do 8, 10, 12, 14, 16, 18, działka nr 447/24.

Obszar Budzyń
16 stycznia 2024 r. w godz. 08:00 – 11:00
miejscowość Podstolice 68, 72, 77, 79, dz. nr 121/2-15, 238/1-40.

Obszar Kaczory
16 stycznia 2024 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Kaczory ul. Topolowa, ul. Pilska kwiaciarnia.

Obszar Przemęt
16 stycznia 2024 r. w godz. 08:00 – 16:00
gm. Przemęt: Mochy ul. Powstańców Wielkopolskich nr 30 do 47; działka nr 462/6; ul. Wolności nr 1; ul. Wolsztyńska nr 20 do 69, działki nr 1198/10,18, BIEDRONKA, DINO, Przepompownia ścieków; ul. Chabrowa, Końcowa, Kwiatowa, Słoneczna – całe ulice.

Obszar Rogoźno
16 stycznia 2024 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Parkowo 2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 87, 99, 100, 100A, 101, 101A-B, 141, kościół, dz. nr 183.

Obszar Budzyń
16 stycznia 2024 r. w godz. 08:00 – 11:00
miejscowość Podstolice 68, 72, 77, 79, dz. nr 121/2-15, 238/1-40.

Obszar Przemęt
16 stycznia 2024 r. w godz. 08:00 – 16:00
gm. Przemęt: Mochy ul. Powstańców Wielkopolskich nr 30 do 47; działka nr 462/6; ul. Wolności nr 1; ul. Wolsztyńska nr 20 do 69, działki nr 1198/10,18, BIEDRONKA, DINO, Przepompownia ścieków; ul. Chabrowa, Końcowa, Kwiatowa, Słoneczna – całe ulice.

Obszar Zaniemyśl
16 stycznia 2024 r. w godz. 08:30 – 12:30
Zaniemyśl ul. Dębowa 12, ul. Modrzewiowa 2, 4, 5, 9, ul. Sosnowa 3, 5, ul. Świerkowa 17, 15, 10, 21, 9, 20, 11, 12, 13, 8, 16, 18, 5, 19, 23, 8, 14, 16a, 3, 4,

Obszar Plewiska
16 stycznia 2024 r. w godz. 08:30 – 12:30
Plewiska: ul. Przewozowa 13, dz. 1055/12.

Obszar
16 stycznia 2024 r. w godz. 08:30 – 12:30
Gozdowo 64-70,

Obszar Bojanowo
16 stycznia 2024 r. w godz. 08:30 – 14:30
gm. Bojanowo: Wydartowo Pierwsze nr 1 do 10, 30, 30A, 31, przepompownia ścieków PS4 (dz. 91).

Obszar Wilda
16 stycznia 2024 r. w godz. 08:30 – 12:30
Poznań: ul. Jesionowa 18, 20, od 2 do 12 parzyste, ul. Głogowa, ul. Brzozowa od 45 do 65 nieparzyste, ul. Opolska 56.

Obszar Baranowo
16 stycznia 2024 r. w godz. 08:30 – 14:30
Baranowo: ul. Klonowa 17, 21, ul. Wiosenna od 83B do 95 nieparzyste.

Obszar Trzcianka
16 stycznia 2024 r. w godz. 09:00 – 15:30
miejscowość Biała ul. Parkowa 1.

Obszar Krzyż Wielkopolski
16 stycznia 2024 r. w godz. 09:00 – 13:00
miejscowość Nowe Dwory 2, 19A, nr od 85 do 101, dz. nr 52/1, 60/2, 375/2, miejscowość Folsztyn nr od 1 do 16, miejscowość Rosko ul. Kanałowa 18, miejscowość Wrzeszczyna dz. nr 502/1.

Obszar Stęszew
16 stycznia 2024 r. w godz. 09:00 – 16:00
Gmina Stęszew miejscowość Stęszew ul. Powstańców Wielkopolskich cała oprócz nr 26, Tomickiego 1, Wojska Polskiego 35, działki nr 301/1, 301/2, 302/1, 302/3, 384/3, 2082, baza samochodowa, sklep Żabka przy ul. Powstańców Wielkopolskich, zakład produkcyjny i magazyn POLKED s.c. Marek Krzyżański Wiktoria Krzyżańska, A&Z Transport – Logistyka, Gawron – Pawołek Beata -P.P.H. BEATA-MEBEL, Sławomir Pawołek Fabryka Mebli Tapicerowanych, budynek biurowy z siłownią K-Z Logistyka Sp. z o.o., Kraplewo ul. Kanałowa 1, 1A, 1B, 2, 2B, 2C, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/2, 12A, 13, 14, 50, działki nr 50/4, 63/7, 210, 293/8, 293/11, 295/3, 295/4, Firma Usługowo Handlowa Dominik Siwek, Korzeniewski Krzysztof Transport Ciężarowy Krajowy i Międzynarodowy, dz. 63/7, stacja paliw,

Obszar Tarnówka
16 stycznia 2024 r. w godz. 09:00 – 16:00
miejscowość Węgierce nr od 1 do 7, nr od 16 do 20, dz. nr 73.

Obszar Kórnik
16 stycznia 2024 r. w godz. 09:00 – 15:00
Czmoń ulice , 19, 26,27,DZ.160, Pod Lasem 10,19, Strażacka 2,26,27,4,6,7,DZ.160

Obszar Dopiewo
16 stycznia 2024 r. w godz. 09:00 – 13:00
Gmina Dopiewo, miejscowość Dąbrówka, Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Malinowa 41, szkoła przy ul. Malinowej, działka nr 19/18, Gmina Dopiewo, miejscowość Palędzie, Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Malinowa 41, szkoła przy ul. Malinowej, działka nr 19/18,

Obszar
16 stycznia 2024 r. w godz. 09:00 – 14:00
Gmina Kamieniec miejscowość Ujazd 29

Obszar
16 stycznia 2024 r. w godz. 09:00 – 13:00
Gmina Oborniki miejscowość Oborniki ul. Łąkowa 1, 5, 7, Piaskowa 5, działki nr 2606/3, 2606/4, 3309, 3341, 3353, Moto CAR Karol Okupniak,

Obszar
16 stycznia 2024 r. w godz. 10:30 – 12:00
Lubochnia, Kujawki, Wierzbiczany dz. 140/27, dz. 128/1, dz. 128/6, dz. 128/7, dz. 128/8, Os. Księżycowe

Obszar Poznań Grunwald
16 stycznia 2024 r. w godz. 10:30 – 12:30
Poznań: ul. Szamotulska dz. 7/55 (garaże).

Obszar Komorniki
16 stycznia 2024 r. w godz. 11:00 – 14:00
Gmina Komorniki miejscowość Chomęcice ul. Poziomkowa 4, 8, 18, Malinowa 18, działki nr 468/2, 468/4, 468/5,

Obszar Gniezno, Trzemeszno
16 stycznia 2024 r. w godz. 12:00 – 14:00
Wymysłowo, Lubochnia dz. 369, dz. 370, dz. 371, Os. Świerkowe

Obszar Kobylin
16 stycznia 2024 r. w godz. 12:30 – 16:30
gm. Kobylin: Smolice nr 45 do 55.

Źródło: Enea
Strona głównaWielkopolskaGdzie nie będzie prądu w Wielkopolsce 16 stycznia? (LISTA)