Gdzie nie będzie prądu w Wielkopolsce 10 stycznia? (LISTA)

prąd, słup energetyczny fot. BeniamiBukowski, pixabay

Enea opublikowała listę miejscowości, w których nie będzie prądu we wtorek, 10 stycznia, ze względu na planowane prace remontowe lub awarie.

Obszar Rogoźno, Wągrowiec
10 stycznia 2023 r. w godz. 07:00 – 08:00
10 stycznia 2023 r. w godz. 18:00 – 19:00
gm. Rogoźno, Pruśce 1, 2, 3, 3A, 12, 24, 25, 25A, 26, 26A, 27, 28, 33, 34, 35, 36, 37, 37A, 41, 41A, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 55, 67, 68, 68A, 68B, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 90, Szkoła, OSP, kościół, plebania, firma F&D, dz. nr 33/5, 143/4, 175, 219/2, 220/13, 220/15, 220/17, 423/5, miejscowość Sierniki, Biniewo dz. nr 30/1, 30/5, 30/6, 39. gm. Wągrowiec, Runówko 2, 3, 4, 5, 6, 7, Potulice dz. nr 208/2, Jakubowo 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, dz. nr 253/1, 256/2, 256/3.

Obszar Sieraków
10 stycznia 2023 r. w godz. 07:30 – 16:00
gm. Sieraków miejscowości Góra nr 23, 23j, 23k, 44, działka nr 238 Towarzystwo Gospodarcze Meblopol.

Obszar Sieraków
10 stycznia 2023 r. w godz. 07:30 – 09:30
10 stycznia 2023 r. w godz. 14:00 – 16:00
1. gm. Sieraków miejscowości Góra nr 23, 23j, 23k, 44, działka nr 238 Towarzystwo Gospodarcze Meblopol. 2. gm. Sieraków miejscowości Grobia nr 53, 53b, 88, działki nr 108/1, 115. miejscowości Góra od nr 8 do nr 35, od nr działki nr 2/6, 47/7, 79/1, 83/1, 84/1, 86/11, 88, 88/13, 88/16, 88/17, 134, Zetbeer. miejscowości Śrem nr 2, 3, 5, 23, 24, 25, 29, 30, 33, miejscowości Przemyśl działka nr 2, 3, działki nr 6/2, 6/3, 34. miejscowości Chalin nr 4. 20, 33, działki nr 29/1, 29/3, 29/4, 29/7, od 29/10 do 29/13, 35/1, 35/7, 35/9, 35/15, 33, 37, 127/2, 146/5.

Obszar Wijewo
10 stycznia 2023 r. w godz. 07:30 – 10:30
gm. Wijewo Brenno: ul. Makowa nr 6, 10, działka nr 24/265; ul. Modrakowa nr 8; ul. Paprociowa nr 1, 9, działki nr 24/312.

Obszar Kwilcz
10 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 09:00
10 stycznia 2023 r. w godz. 15:00 – 16:00
Gmina Kwilcz, miejscowość Niemierzewo od nr 1 do nr 24, OSP Niemierzewo,

Obszar Granowo
10 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 15:00
Gmina Granowo, miejscowość Granowo, ul. Polna PLASTIK MD, ul. Warzywna 7, Hydrofornia, ul. kolejowa 31, ul. Przemysłowa 5, działki nr 1212/5, 815, 836/11, Oczyszczalnia ścieków w Granowie

Obszar Obrzycko
10 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 15:00
12 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 15:00
Piotrowo całe, Annogóra cała, Modrak cały, Antoniny całe, Stobnicko całe, Zielonagóra cała, Gmina Obrzycko, miejscowość Obrzycko, ul. Henryka Sienkiewicza cała, ul. Dębowa cała, ul. Akacjowa cała, Lipowa cała, Brzozowa cała, ul. Stefana Żeromskiego cała, ul. Marii Konopnickiej cała, ul. Mikołaja Kopernika cała, ul. Adama Mickiewicza cała, ul. Ogrodowa cała z wyjątkiem nr 1, ul. Świerkowa od nr 1 do nr 15, ul. Stawna od nr 1 do nr 41, 51, 52, 53, ul. Kasztanowa 1, ul. Juliusza Słowackiego 1, 2, ul. Bolesława Prusa cała, ul. Dworcowa od nr 2 do nr 14, 25, 26, 26A, 26B, 26C, 27A, 28, ul. Podgórna cała, ul. Wysoka cała, ul. Plac Lipowy 1, 2, 3, 4, ul. Kuźnice od nr 1 do nr 7, ul. Szamotulska 1, 2, 3, 4, ul. Wroniecka 29, Budynek Policji, Rewir Dzielnicowych w Obrzycku, stacja benzynowa Mac-Benz, zakład masarski, skup złomu, działki nr 996/1, 996/3, 996/4, 996/6, 656, 956, 639, 258,

Obszar Wronki
10 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Stróżki nr 1C, dz. nr 78/5.

Obszar Środa Wielkopolska
10 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 12:00
Nietrzanowo

Obszar Zakrzewo
10 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 12:00
Miejscowość: Zakrzewo ul. Złotowska 99, 100, 103, 104, 105, 106, 107. Miejscowość Drożyska Wielkie działka nr 1.

Obszar Wągrowiec
10 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 12:00
Łekno ul. Podgórna dz. nr 244/3

Obszar Chodzież
10 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Milcz numery 4, 4A, działka 429/1.

Obszar Zalasewo
10 stycznia 2023 r. w godz. 08:00 – 12:00
Zalasewo: ul. Kórnicka 198, 198B.

Obszar Poznań Nowe Miasto
10 stycznia 2023 r. w godz. 08:30 – 14:30
Poznań: ul. Starołęcka 110B.

Obszar Śmigiel
10 stycznia 2023 r. w godz. 08:30 – 13:30
gm. Śmigiel: Przysieka Polska ul. Główna nr 29 do 51 nieparzyste, nr 52 do 67, nr 68 do 76 parzyste, działki nr 276/7; ul. Przemysłowa nr 1.

Obszar Poznań Nowe Miasto
10 stycznia 2023 r. w godz. 08:30 – 11:30
Poznań: ul. Spławie 55, 57, od 61 do 93 nieparzyste, od 60 do 90 parzyste bez 72, ul. Gospodarska 6, 12, ul. Chrzanowska od 1 do 15, ul. Wygon.

Obszar Duszniki
10 stycznia 2023 r. w godz. 09:00 – 15:00
Gmina Duszniki, miejscowość Duszniki, ul. Nowotomyska 1, 2, 3, 3A, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, ul. Łąkowa 1, 6, 8, działki nr 739/1, 739/2, 833,

Obszar Nekla
10 stycznia 2023 r. w godz. 09:00 – 14:00
Gierłatowo 20, KOPALNIA KRUSZYWA,

Obszar Kwilcz
10 stycznia 2023 r. w godz. 09:00 – 15:00
Gmina Kwilcz, miejscowość Niemierzewo od nr 6 do nr 14

Obszar Miłosław
10 stycznia 2023 r. w godz. 09:00 – 13:00
Książno 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,

Obszar Połajewo
10 stycznia 2023 r. w godz. 09:00 – 15:00
miejscowość Krosinek numery od 33 do 40 A, działka nr 17.

Obszar Poniec
10 stycznia 2023 r. w godz. 09:30 – 12:30
gm. Poniec: Dzięczyna nr 4A, 5, 6, 6B, 7, 8, 8ABCDE, 41, 42, 43, 43A, 44, 45, 45A, 51, PLANDEMIX, Przystanek PKP Dzięczyn, Gospodarstwo Rolne NAPIERAŁA, działki nr 415/5 i 8, 423/3, 428/3 i 4, 431/2.

Obszar Niechanowo
10 stycznia 2023 r. w godz. 10:00 – 16:00
Kędzierzyn, Nowa Wieś Niechanowska, Niechanowo ul. Polna 1, 3, 5, 7

Obszar Przemęt
10 stycznia 2023 r. w godz. 11:30 – 13:30
gm. Przemęt: Osłonin ul. Świerkowa nr 5 do 16B.

Podziel się:

Ostatnio dodane: