Gdzie nie będzie prądu 16 grudnia w Wielkopolsce? (LISTA)

fot. pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

Awarie i naprawy – z tych powodów w wielu miejscowościach Wielkopolski w piątek, 16 grudnia, nie będzie prądu. Sprawdź listę, którą przygotowała Enea!

Obszar Czerniejewo
16 grudnia 2022 r. w godz. 07:00 – 16:00
Graby

Obszar Trzcianka
16 grudnia 2022 r. w godz. 07:00 – 13:30
Trzcianka osiedle Jana Kasprowicza 5C, działka nr 2198.

Obszar Góra
16 grudnia 2022 r. w godz. 07:30 – 10:30
gm. Góra: Kłoda Górowska nr 23 do 30, 54, 54A, przepompownia.

Obszar Oborniki
16 grudnia 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
Gmina Oborniki, miejscowość Oborniki, ul. Pogodna cała, Słoneczna cała, Graniczna cała, Cicha cała, Wiosenna cała, Poprzeczna cała, Wiosenna cała, ul. Objezierska od nr 1 do nr 19 nieparzyste, ul. Armii Poznań Żabka, od nr 48 do nr 68 parzyste, 43, od nr 53 do nr 63 nieparzyste, 66, 69, ul. Krańcowa 1, 2, 4, 5, 10, ul. Mostowa 38, działki nr 2658, 2569,

Obszar Lwówek, Pniewy
16 grudnia 2022 r. w godz. 08:00 – 16:00
gm. Pniewy miejscowości Pniewy ul. Strzelecka nr 18f, 18l, działka nr 2085, Stacja bazowa telefonii komórkowej 40200 T Mobile. miejscowości Turowo nr 5 RSP i Hydrofornia. gm. Lwówek miejscowości Zgierzynka nr 1. miejscowości Podlesie nr 1 Gospodarstwo Rolne Frąckowiak.

Obszar Kaczory
16 grudnia 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Równopole numery od 1 do 15, od 46 do 61A, 94, działki 42, 43, 57/2, 65/2, 67/1, 67/3, 70/3, 80, 91/1, 91/2, 95, 102/1, 124/1, miejscowość Rzadkowo numery od 1 do 15, 46, 47, 48, 50, 51, od 66 do 86, działki 16, 19, 71/3, 72/4, 73/2, 74/4, 108/1, 117/5, 117/12, 120/6, 466/18, Zespół Szkół Specjalnych.

Obszar Krzyż Wielkopolski
16 grudnia 2022 r. w godz. 08:00 – 13:00
miejscowość Pestkownica bud. 14, 21, 25, ZK2x-2P dz.486, ZKP12/3 Pestkownica.

Obszar Białośliwie
16 grudnia 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
miejscowość Krostkowo 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 56, 59, 60, 61, działka 23/9, pompownia.

Obszar Miejska Górka
16 grudnia 2022 r. w godz. 08:00 – 17:00
Miejska Górka: ul. Paderewskiego nr 6 JOKER, działka 1325/1; ul. 700-lecia nr 4 PAWILON HANDLOWY, działki 1319/4, 1319/6.

Obszar Oborniki
16 grudnia 2022 r. w godz. 08:30 – 15:30
Gmina Oborniki, miejscowość Łukowo, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 34A, 36, 36A, 37, 38, od nr 39 do nr 39AB, od nr 40 do nr 43A, 45A, 45B, 45F, 45H, 45I, do nr od nr 46 do nr 50, działki nr 239/2, 206/3, 205, 210/6, 262/2, 262/3, 262/4, 60/3, 60/10, 60/5, 63/4, 63/5, 111/1

Obszar Środa Wielkopolska
16 grudnia 2022 r. w godz. 08:30 – 10:00
Jarosławiec, Koszuty, Lorenka, Pętkowo, Słupia Wielka, Topola, Żabikowo, Środa Wielkopolska ul. Kórnicka,

Obszar Wieleń
16 grudnia 2022 r. w godz. 08:30 – 15:30
miejscowość Nowe Dwory 70, 72, 73, 74, 78, 79, 80, 81, 83, 84, działki 88/1, 113/3.

Obszar Zakrzewo, Złotów
16 grudnia 2022 r. w godz. 08:30 – 12:00
Gmina Złotów Miejscowość: Święta 129, 129A, 130; Gmina Zakrzewo Miejscowość: Drożyska Średnie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9.

Obszar Kostrzyn
16 grudnia 2022 r. w godz. 09:00 – 14:00
Kostrzyn ul. Makowa, ul. Jana Pawła 2, 6, 20, dz. 1556/45, dz. 1556/49, ul. Liliowa 20, 22,

Obszar Stęszew
16 grudnia 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
Gmina Stęszew, miejscowość Dębienko, ul. Zacisze cała, ul. Podleśna cała, ul. Generała Sikorskiego od nr 1 do nr 45, 78A, 47, 50, 522, 53, 56, 57, 60, 61, 63, 64, 66, 67, ul. Nowa cała, 2, 4, ul. Powstańców Wielkopolskich 1, 1C, 2, 2A, 2B, 2C, 4, 6, 6A, 8, 10, ul. Kasztanowa 1, 3, 4, 5, 6, 12, 14, 16, ul. Łąkowa cała, działki nr 148/5, 387/8, 387/9, 387/6, 387/12, 387/11, 387/4, 12/6, 459/1, 596/7, 12/1, 598/1, 596/4, 147/11, 147/13, 125/14, 210 (pkp przejazd kolejowy przy ul. Łąkowej) przepompownia, sygnalizacja świetlna na ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego, Inter-Gumi Serwis Samochodów Ciężarowych i Naczep, Gmina Stęszew, miejscowość Dębno, ul Nowa od nr 1 do nr 27 nieparzyste, 2, 4, ul. Podgórna 1, 2, 3, 3A, 3B, 4, 5, 11, 17, 21, ul. Powstańców Wielkopolskich 14, 16, działki nr 302/3, 382/29

Obszar Swarzędz
16 grudnia 2022 r. w godz. 09:00 – 17:00
Jasin ul. Poznańska 17, 50, 69, 87, 89, 91, 93, 95, 96, 101, 107, 109, 111, 113, dz. 332/3, dz. 344/2, dz. 94/1, dz. 314/1, ul. Myśliwska dz. 344/2, Łowęcin ul. Myśliwska 10, dz. 94/1

Obszar Granowo
16 grudnia 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
Gmina Granowo, miejscowość Dalekie, ul. Kokoszczyńska 1, 4, od nr 5 do nr 14, ul. Tarnowska 11,

Obszar Rokietnica
16 grudnia 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
Gmina Rokietnica, miejscowość Mrowino, ul. Błotna cała, Krańcowa cała, Boczna cała, ul. Złoty Łan cała, ul. Tarnowska od nr 2 do nr 16 parzyste, 20a, 20c, 20e, 20f, od nr 22 do nr 66 parzyste, od nr 21 do nr 33 nieparzyste , od nr 41 do nr 53 nieparzyste, ul. Polna od nr 4 do nr 28 parzyste, ul. Kokoszczyńska od nr 1 do nr 14A, od nr 15 do nr 27 nieparzyste, Agroma SA punkt sprzedaży, ul. Szkolna od nr 1 do nr 23 nieparzyste, 2, 6, 8, działki nr 35/5, 66/59, od nr 169/10 do 169/16, 84/3, 76/8(wieża GSM), 109/2, Gmina Rokietnica, miejscowość Rokietnica, ul. Spichrzowa cała, ul. Magazynowa cała, Gmina Rokietnica, miejscowość Cerkwica, ul. Zachodnia cała, ul. Szamotulska 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15,restauracja przystań, apteka, Żabka, restauracja Biesiadna, stacja paliw Orlen ul. Poznańska działka 4, 4a, 76/8 (wieża GSM) 93/9, 93/10, 93/7, 89/1,

Obszar Obrzycko
16 grudnia 2022 r. w godz. 09:00 – 10:30
Gmina Obrzycko, miejscowość Gaj Mały od nr 19 do nr 26, 29, 29a, 108, od nr 108B do nr 108G, 108M, 108L, 108K, 108J, 109A, 109C, 109G, 110 , 111, 111a, 112A/1, 112A/2,od nr 113 do nr 113F (Stol-Ad s.c PPHU stolarstwo) od nr 114 do nr 117, 119B, 119D/1, 119D/2, 119F, 119H, 119L, 119N, od nr 121a do nr 121G, 121T, 121R, 121P, 122A, 122N, 122M, 122L, 122K, 122J, 132a( wulkanizacja, kasacja pojazdów) ,Skład Opału, Stacja Kontroli Pojazdów Heru, przepompownia ścieków, Hurtownia Kostki Brukowej i Kamienia Łupanego „Piątka”, Hydrofornia, oczyszczalnia ścieków, Przedsiębiorstwo „GAŁOPOL” Spółka z o.o. Zakład Rolny Gaj Mały działki nr 203,203/1, 182/24, 222/4, 182/23, 207/16, 207/17, 214/1, 182/24, 222/4, 182/23, 321/1, 182/2, 159/24, 159/22, 161/1, 159/14,163/3, 159/8, 163/3

Obszar Suchy Las
16 grudnia 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
Biedrusko Strzelnica, ul. Poznańska dz. 479, ul. Generalska dz. 479, ul. Łysy Młyn 2, 2a, 4, dz. 379/1

Obszar Suchy Las
16 grudnia 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
Biedrusko Strzelnica, ul. Poznańska dz. 479, ul. Generalska dz. 479, ul. Łysy Młyn 2, 2a, 4, dz. 379/1

Obszar Lipno
16 grudnia 2022 r. w godz. 09:00 – 16:00
gm. Lipno: Klonówiec nr 4 do 9B, nr 19A, nr 35 do 37I, działki nr 117/3, 156/2, 165/3, 165/5, 184/3, 199/6, GR, Radoń, ZUH Fornalik; Żakowo nr 2 do 25, nr 28 do 33, nr 44 do 47, działki nr 92/5, 95/5, 114/2, 125/5, 136/4 do 136/6, 229/6, gospodarstwo rolno-nasienne.

Obszar Kościan
16 grudnia 2022 r. w godz. 09:00 – 14:00
gm. Kościan: Kawczyn nr 7 do 38, działki nr 56/4, 64/3, 66/1, 105, FHU PRZYBYŁA, OSP.

Obszar Kwilcz
16 grudnia 2022 r. w godz. 11:00 – 14:00
gm. Kwilcz miejscowości Kurnatowice od nr 44 do nr 49, nr 59, działki nr 263/7, 263/9, 264/1.

Obszar Kwilcz
16 grudnia 2022 r. w godz. 11:00 – 14:00
gm. Kwilcz miejscowości Kurnatowice od nr 44 do nr 49, nr 59, działki nr 263/7, 263/9, 264/1.

Obszar Wschowa
16 grudnia 2022 r. w godz. 14:30 – 15:00
Wschowa: ul. Głogowska nr 8, 8A, 10, 19; ul. Kazimierza Wielkiego nr 1 do 3, nr 5, 5A, 6C, nr 8, 9, 11, działka nr 1959/2; ul. Konradowska nr 1AEF, nr 3 do 6, 8, działki nr 1717/8, 1718/2, 1727/1, 1726/4, 1727/5, 1728/3, 1755/2; ul. Przemysłowa nr 3; ul. Strzelecka nr 1, 2, 4, 6, 6A.

Podziel się:

Ostatnio dodane: