Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w Poznaniu. „Jedno z bardziej kolorowych wydarzeń”

Betlejem na MTP fot. K. Adamska

Coś dla siebie znajdą tutaj fani dekoracji świątecznych, oryginalnych akcesoriów domowych, zabawek, unikatowej mody czy ręcznie robionej ceramiki. Od 2 do 4 grudnia w Poznań Congress Center na MTP odbywa się Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Towarzyszy Betlejem Poznańskiemu.

W festiwalu bierze udział ponad 120 wystawców, artystów-rękodzielników i galerie sztuki z całej Polski. Jak twierdzą sami pracownicy MTP – to jedno z bardziej kolorowych wydarzeń na targach.
– Zapraszamy na bajeczny weekend z Festiwalem Sztuki i Przedmiotów Artystycznych – zachęca Barbara Vogt, dyrektor festiwalu. – Już w piątek rozpoczynamy jedno z bardziej kolorowych wydarzeń w portfolio Grupy MTP. Nie może na nim zabraknąć fanów rękodzieła, dekoracji do domu oraz poszukiwaczy oryginalnych prezentów na zbliżające się wielkimi krokami mikołajki i święta Bożego Narodzenia.

Wśród atrakcji Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych można wymienić również warsztaty z dekoracji szklanych bombek – to propozycja dla najmłodszych, wymagana jest wcześniejsza rejestracja przez system ToBilet. Nieco starszych fanów sztuki organizatorzy zapraszają do udziału w prawdziwej aukcji obrazów grafik i rzeźb (3 grudnia, godz. 16.00), za którą odpowiada Galeria Kwadrat Art. To niepowtarzalna okazja do zobaczenia na własne oczy profesjonalnej licytacji.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych odbywa się w pawilonie PCC na poziomie 0, wejście naprzeciwko Dworca Zachodniego – tak jak na Betlejem Poznańskie. Bilety można kupić na platformie „Tobilet”.

Podziel się:

Ostatnio dodane: