Ferrari fot. OSP Wyrzysk

Ferrari rozbite na obwodnicy. Jedna osoba trafiła do szpitala

Samochód marki Ferrari 488 Pista wbił się w barierę ochronną na obwodnicy Wyrzyska, w ciągu drogi S10. 48-letniemu kierowcy nic się nie stało, ale pasażer trafił do szpitala.

Do wypadku doszło 11 lutego po godzinie 9.00.
„Z nieznanych powodów kierowca pojazdu marki Ferrari stracił panowanie nad prowadzonym samochodem i uderzył w bariery ochronne” – informują strażacy z OSP Wyrzysk, wezwani na miejsce wypadku. – „Kierowcy nic się nie stało. Ruch odbywa się płynnie. Na miejscu poza strażakami z naszej jednostki działają strażacy z Ochotnicza Straż Pożarna w Osieku nad Notecią, OSP Gromadno, JRG 2 w Pile, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja. Apelujemy o zachowanie rozsądku na drogach w celu bezpiecznego podróżowania”.

Według wstępnych ustaleń policji kierowca samochodu, mieszkaniec województwa mazowieckiego, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad samochodem. I on, i pasażer mieli bardzo dużo szczęścia, bo wyszli z wypadku praktycznie bez szwanku. Pasażera auta zabrano wprawdzie do szpitala, ale jego obrażenia nie zagrażają życiu.

Kierowca samochodu był trzeźwy, jak sprawdzili policjanci.

Źródło: Radio Poznań