Ferie zimowe na półkoloniach. Zapisy już się zaczęły

półkolonie, lodowisko fot. POSiR

Gry i zabawy zespołowe, zajęcia z instruktorami, wyjścia na basen, lodowisko, a także do kina – na to wszystko mogą liczyć uczestnicy półkolonii zorganizowanych przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. Właśnie się rozpoczęły na nie zapisy.

Zajęcia sportowe i dodatkowe atrakcje będą się odbywać w czasie ferii zimowych i są przeznaczone dla dzieci w wieku 7-13 lat. Bazą „Akcji Zima” będzie kompleks sportowy na Chwiałce.

„Dwa pięciodniowe turnusy półkolonii będą się odbywały w terminach 30 stycznia – 3 lutego 2023 r. oraz 6-10 lutego 2023 r.” – informuje POSiR. – „Wykwalifikowani opiekunowie oraz trenerzy będą sprawowali opiekę nad uczestnikami od 7:30 do 16:30. Dla dzieci przygotowano gry i zabawy zespołowe, zajęcia z instruktorami, wyjścia m.in. na basen, lodowisko, a także do kina. Oprócz zajęć sportowych i rekreacyjnych uczestnicy otrzymają dwa posiłki – drugie śniadanie oraz obiad”.

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji rozpoczęły właśnie zapisy na półkolonie. Koszt jednego turnusu to dla mieszkańców Poznania 500 złotych. Posiadacze Karty Rodziny Dużej z kodem terytorialnym stolicy Wielkopolski zapłacą o 100 złotych mniej, a dla osób spoza Poznania przewidziano opłatę w wysokości 660 złotych. Na stronie POSiR znajdują się szczegółowe informacje dotyczące regulaminu półkolonii i potrzebnych dokumentów.

Podziel się:

Ostatnio dodane: