Emocje do końca. Warta Poznań zdobywa bramkę w ostatniej akcji meczu!

fot. Mateusz Ludwiczak / Wisła Płock S.A.

Piłkarze Warty Poznań przegrywali już ze Stalą Mielec na własnym stadionie, ale dzięki bramce zdobytej w ostatniej akcji meczu, udało im się doprowadzić do remisu.

Od początku na boisku w Grodzisku Wielkopolskim dominowali „Zieloni”. Nie przekładało się to jednak na zbyt wiele okazji do zdobycia bramki. Sytuacja wyglądała odwrotnie w przypadku Stali Mielec. Goście mieli olbrzymie problemy ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych, a mimo to wyszli na prowadzenie.

Duża w tym zasługa Jędrzeja Grobelnego… Bramkarz Warty wyszedł przed własne pole karne do zagrania rywali i próbował minąć napastnika Stali Mielec. Skończyło się stratą piłki i uderzeniem do pustej bramki przez Hamulica.

„Zieloni” starali się odpowiedzieć, ale długo nie potrafili zagrozić bramce gości. Do wyrównania udało im się doprowadzić w ostatniej akcji meczu. Miłosz Szczepański dośrodkował w pole karne Stali, gdzie piłkę głową uderzył Jan Grzesik. Bramkarz gości był w tej sytuacji bez szans.

To było ostatnie spotkanie Warty Poznań w tej rundzie. W kolejnym meczu zmierzy się pod koniec stycznia z Rakowem Częstochowa.

Podziel się: