sobota, 20 kwietnia, 2024

Efektowne zwycięstwo Lecha Poznań!

Lech pewnie pokonał na własnym stadionie Cracovię 3:0. Niezwykle efektowny występ zaliczył Kristoffer Velde, który zdobył jedną bramkę, a przy pozostałych asystował.

Cracovia od początku grała dość odważnie – większość zespołów grając z “Kolejorzem” skupia się głównie na obronie i kontratakach. Defensywa zespołu z Krakowa grała dość wysoko i bardzo szybko na ich zespole to się zemściło. Goście mieli olbrzymie problemy z prostopadłymi podaniami lechitów – po jednym z nich Velde znalazł się w sytuacji “sam na sam” z bramkarzem rywali, minął go i pewnym uderzeniem zdobył bramkę.

Dwie minuty później poznaniacy zdobyli drugą bramkę. Tym razem prostopadle podawał Velde, a do siatki trafił Filip Marchwiński. Trzecia bramka padła tuż przez przerwą – po kontrataku, Velde podawał do Skórasia, a ten zdobył ostatnią bramkę w tym spotkaniu.

Po tym spotkaniu lechici znajdują się na trzeciej pozycji w tabeli. Nad czwartym zespołem mają punkt przewagi, ale również o jedno spotkanie rozegrane więcej. W kolejnym meczu “Kolejorz” zmierzy się na wyjeździe z Rakowem Częstochowa.

Strona głównaSportEfektowne zwycięstwo Lecha Poznań!