Dwie osoby zginęły w pożarze

Straż pożarna fot. Sławek Wąchała

Kolscy strażacy o godzinie 23.24 otrzymali zgłoszenie o pożarze w jednym z budynków wielorodzinnych. Ewakuowali cztery osoby, a po ugaszeniu ognia w mieszkaniu, w którym wybuchł pożar, znaleźli dwa ciała.

Jeden z mieszkańców ewakuował się jeszcze przed przybyciem strażaków, a pozostałe trzy osoby już wyprowadzili strażacy – na miejscu było bardzo duże zadymienie. Dwie osoby z mieszkania na poddaszu znajdującego się naprzeciwko tego, w którym zaczął się pożar, trzeba było ewakuować z pomocą drabiny.

Po ugaszeniu ognia strażacy znaleźli w mieszkaniu zwęglone ciała dwóch osób. Wszystko wskazuje na to, że byli to lokatorzy mieszkania, mężczyzna i kobieta w średnim wieku. Szczegóły tragicznego wypadku bada teraz policja.

 

Źródło: Radio Poznań

Podziel się:

Ostatnio dodane: