poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Dwie osoby przygniecione przez szafę. Jedna zginęła na miejscu

W jednym z mieszkań przy ul. św. Wojciecha w Legnicy doszło do tragicznego wypadku: dwie osoby zostały przygniecione szafą. Kobieta nie żyje. Mężczyzna trafił do szpitala psychiatrycznego. Nie wiadomo, jak długo leżeli pod szafą.

Kobietę i mężczyznę znaleziono 5 listopada, jak informuje portal “Legnica Nasze Miasto”. Leżeli pod przewróconą, ciężką szafą, spod której nie byli w stanie samodzielnie się wydostać. Pracownicy pogotowia wezwali policję, ponieważ gdy podniesiono szafę, okazało się, że znajdująca się pod nią kobieta nie żyje.

Lekarz nie był w stanie określić przyczyn śmierci kobiety, choć wstępnie wykluczył udział osób trzecich. To wyjaśni dopiero sekcja zwłok. Nie można było liczyć na wyjaśnienia mężczyzny, bo choć przeżył, to nie udało się z nim nawiązać logicznego kontaktu. Jak powiedziała portalowi Anna Tersa z legnickiej komendy policji, mężczyzna nie wiedział nawet, jaki jest dzień tygodnia. Przewieziono go na oddział psychiatryczny szpitala.

Nie wiadomo, kiedy doszło do wypadku i jak długo obie ofiary leżały pod przewrócona szafą. Śledczy mają nadzieję, że wiele wyjaśnią wyniki sekcji zwłok i że lekarzom uda sie doprowadzić mężczyznę, który uległ wypadkowi, do takiego stanu, by mógł zeznawać.

Strona głównaWiadomości z PolskiDwie osoby przygniecione przez szafę. Jedna zginęła na miejscu