Dwa wypadki i duże utrudnienia pod Poznaniem! Są ranni

dwie kolizje, Rozbitek fot. policja Międzychód

Na DK24 w Rozbitku zderzyły się trzy ciężarówki i droga jest zablokowana dla ruchu. Z kolei na DW196 między Murowaną Gośliną a Skokami zderzyły się samochód osobowy i ciężarówka. Tu także są utrudnienia dla kierowców.

Do obu – a właściwie trzech – zdarzeń doszło 10 sierpnia przed godziną 10.00. W Rozbitku na drodze krajowej nr 24 doszło bowiem do dwóch kolizji.
“Kierujący pojazdem marki MAN nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, w wyniku czego uderzył w jego naczepę” – informuje Komenda Powiatowa Policji w Międzychodzie. – “Następnie kierujący pojazdem marki Iveco również nie zachował bezpiecznej odległości w wyniku czego uderzył w naczepę pojazdu MAN. Na miejscu pracują służby. Ruch odbywa się wahadłowo”.

W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba, która trafiła do szpitala, a w rejonie kolizji tworzą się duże korki, a utrudnienia mogą potrwać jeszcze do godziny 13.00.

Z kolei na drodze wojewódzkiej nr 196 między Murowaną Gośliną a Skokami, w Łopuchowie, zderzyły się samochód osobowy i ciężarówka. Tu także jedna osoba odniosła obrażenia. Na miejscu pracują służby i są utrudnienia w ruchu. Tworzą się spore korki.

Podziel się: