poniedziałek, 29 kwietnia, 2024

Dużo emocji w Warszawie. Warta Poznań zremisowała z Legią

Warta już prowadziła 0:2 na wyjeździe z Legią Warszawa, ale nie pozwoliło to na wygraną. Gospodarze strzelili dwie bramki i “Zieloni” wracają do domu z jednym punktem.

Spotkanie zaczęło się doskonale dla podopiecznych Dawida Szulczka. Już w 7′ minucie gospodarze wyszli na prowadzenie! Po jednym z kontrataków Prikryl na raty pokonał bramkarza Legii. W 40′ minucie było 0:2. W polu karnym uderzony w twarz został Tiru. Sędzie po weryfikacji VAR zdecydował się podyktować rzut karny, który na bramkę zamienił Eppel.

Gospodarze rzucili się do odrabiania strat i jeszcze w doliczonym czasie pierwszej połowy zdobyli bramkę. Szymonowicz faulował w polu karnym rywala, a sędzia podyktował rzut karny. Bramkę z jedenastu metrów zdobył Josue. Do remisu gospodarze doprowadzili w 63′ minucie spotkania. Po dośrodkowaniu Kapustki, tor lotu piłki zmienił Muci i wpadła ona do bramki Warty.

W następnej kolejce “Zieloni” zmierzą się w Grodzisku Wielkopolskim z Jagiellonią Białystok.