Dlaczego wybrałem abonament telefoniczny za 18,99 zł

Photo of satisfied woman in black clothing looking on camera while using cell phone with joy over red background

Wybór abonamentu telefonicznego to szczególnie dzisiaj – w obliczu tak wielu zbliżonych do siebie ofert duże wyzwanie dla osób, które nie są na bieżąco z nowymi trendami w branży telefonii komórkowej. Dlatego też warto sprawdzić, co możemy zyskać w abonamencie OTVARTA, który miesięcznie nie będzie nas kosztować nawet 20 złotych.

Abonament za mniej niż 20 złotych – czy to możliwe?

Wielu z nas przyzwyczajonych jest do tego, że abonamenty telefoniczne bez limitu muszą kosztować dużo. Wprawdzie coraz częściej w reklamach telewizyjnych i internetowych widzimy możliwość skorzystania z usługi abonamentu bez limitu, jednak cena niejednokrotnie zniechęca nas do dokonania takiego wyboru.

Czy istnieje zatem taki abonament, który idealnie trafia w złoty środek? Z jednej strony niska cena, co wciąż dla nas jest fundamentalnym czynnikiem, a z drugiej wiele darmowych usług i bogaty pakiet, który wystarczy nam na miesiąc intensywnego użytkowania? Na szczęście tak – to OTVARTA, która jako jeden z nielicznych operatorów w Polsce zapewnia nam tak duży wybór abonamentów telefonicznych dostosowanych do potrzeb praktycznie każdego użytkownika. Co istotne, OTVARTA to sieć inna niż wszystkie, które stawiają przede wszystkim na klientów gotowych płacić więcej niż 100 złotych za swój abonament. To sieć, która posiada mnogość opcji abonamentu, którego miesięczny koszt wynosi kilkanaście złotych. Dzisiaj przyjrzyjmy się, co kryje w sobie abonament O! Korzystna! 5G za 18.99 i dlaczego jest to rozwiązanie, które cieszy się ogromną popularnością.

Rozmowy i wiadomości bez limitu

Czy abonament telefoniczny w cenie 18.99 złotych miesięcznie może zapewnić nam wystarczającą liczbę wiadomości i minut na rozmowy z bliskimi? Oczywiście, że tak. Co więcej, w ramach abonamentu OTVARTA O! Korzystna! 5G za mniej niż 20 złotych zarówno rozmowy, jak i wiadomości są dostępne bez limitu.

To doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy długie godziny rozmawiają, a także smsują, i nie chcą ograniczać się jedynie do wyznaczonego limitu, który gwarantuje stałą cenę abonamentu. Rozmowy telefoniczne w ramach oferty oferowane są bez żadnego limitu – za 18.99 złotych miesięcznie możemy dzwonić na numery komórkowe i stacjonarne na terenie Polski i nie obawiać się o to, że przedłużająca się konwersacja z rodziną z drugiego końca kraju narazi nas na dodatkowe koszty. To samo dotyczy także wiadomości tekstowych.

21 GB Internetu – idealne rozwiązanie dla aktywnych użytkowników

Wprawdzie coraz więcej ofert abonamentowych zapewnia dostęp do nielimitowanych rozmów i wiadomości, to jednak to, co jest szczególnie interesujące dla klientów korzystających z internetu mobilnego to właśnie pakiet GB, który przewiduje dany wariant abonamentowy. W tym aspekcie OTVARTA może nas miło zaskoczyć.

Za 18.99 złotych miesięcznie każdy użytkownik zyskuje dostęp do pakietu 21 GB wydajnego internetu 5G. Z pewnością wszyscy orientujący się w temacie doskonale zdają sobie sprawę z tego, że 21 GB to ilość pozwalająca na swobodne korzystanie z internetu, oglądanie filmów, słuchanie muzyki i wiele więcej – kiedy tylko chcemy.

OTVARTA to jeden z nielicznych jeszcze w Polsce operatorów, którzy gwarantują dostęp do najnowocześniej technologii – standardu 5G, który kilkukrotnie przewyższa pod względem parametrów technicznych dobrze nam znany standard 4G. Poprzedni standard zapewniał możliwość korzystania z internetu o prędkości maksymalnej 220 Mb/s. Internet 5G natomiast zapewnia na ten moment szybkość transferu na poziomie 600 MB/s. Na tym jednak wcale nie kończy się potencjał pakietu internetowego OTVARTA. Infrastruktura 5G wciąż się rozwija w naszym kraju, a zgodnie z danymi źródłowymi potencjał tego standardu pozwoli w przyszłości uzyskać transfer nawet do 20 GB/s. Sam zasięg 5G jest stale rozszerzany, jednak już teraz możemy korzystać z jego dobrodziejstwa w ponad 160 miejscowościach we wszystkich województwach. A co w tym wszystkim jest najlepsze? Że kosztuje to miesięcznie jedynie 18.99 złotych.

Elastyczna umowa bezterminowa

Abonamenty telefoniczne zawsze kojarzyły nam się z długimi terminami umów na czas określony, które nieco ograniczały możliwość dokonania zmiany operatora. Taka umowa na 2, 3 lata niejednokrotnie sprawiała, że nasza oferta wypadała niezwykle blado w konfrontacji z tym, co operatorzy telefoniczni zapewniali nowym klientom.

Decydując się na pakiet O! Korzystna! 5G za 18.99 nigdy już nie będziemy musieli sprawdzać terminu wygaśnięcia umowy. Jest ona od samego początku bezterminowa, co daje nam ogromną elastyczność w zakresie potencjalnej zmiany pakietu na inny lub zrezygnowania z usług operatora. Dlaczego OTVARTA wychodzi z taką inicjatywą i nie wiąże klientów umowami terminowymi? Ze względu na niezwykle atrakcyjne warunki oferty, które stale wygrywają w rankingach na najlepsze abonamenty telefoniczne w Polsce. Każdy klient w dowolnym momencie ma prawo do złożenia wypowiedzenia z jednomiesięcznym terminem wypowiedzenia – bez podawania przyczyny.

Nowoczesne rozwiązania w abonamencie O! Korzystna! 5G

Bezpłatne rozmowy telefoniczne, nieograniczony dostęp do wiadomości SMS, bogaty pakiet internetowy 5G i bezterminowa umowa. Czy jest coś jeszcze, co udało się sieci OTVARTA zmieścić w pakiecie za symboliczne 18.99 złotych? Otóż tak! Mowa tu o innowacyjnej technologii e-SIM, która za jednorazową opłatą aktywacyjną 5 złotych pozwoli nam wyeliminować wszelkie dotychczasowe problemy związane z korzystaniem z fizycznych kart SIM.

Taka wirtualna karta jest generowana na indywidualne zamówienie i możliwa do skonfigurowania za pomocą dostarczonego kodu QR. To technologia przyszłości, o której przekonują nas producenci smartfonów, planujący całkowite przejście na technologie eSIM.

OTVARTA – Doskonałe rozwiązanie dla wszystkich użytkowników ceniących niską cenę abonamentu

Te wszystkie usługi i elementy pakietu są dla nas dostępne w ramach jednego taniego abonamentu O! Korzystna! 5G, który w skali miesiąca kosztuje zaledwie 18.99 złotych. Teraz już z pewnością każdy zdaje sobie sprawę z tego, dlaczego oferta OTVARTA jest tak atrakcyjna dla klientów. Abonament w cenie gazety czy szamponu do włosów? To możliwe tylko z OTVARTA.

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Ostatnio dodane: