Reklama

Cezary Jurkiewicz w Blue Note

Stand-up Polska i Blue Note Poznań zapraszają na spotkanie z Cezarym Jurkiewiczem “Dobra Nowina”. Jako support wystąpi Maks Padalak.

Cezary Jurkiewicz – “Dobra Nowina” to komik z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata. W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę. Wystąpi z programem “Dobra Nowina”: Jak stwierdzić czy to co nas otacza to jest sen czy rzeczywistość. Czy zwodzi nas zły demon? Na te pytania Czarek nie odpowie, ale na pewno wyjdzie na scenę ponarzekać na rzeczywistość, którą tworzy nasze społeczeństwo. Będzie obwiniał o to Was (publiczność). Na pytanie “dlaczego?” autor twierdzi, że chce zdobyć nowe terytoria w komedii agresją i jest przekonany, że publiczność się temu podda jeśli “dostarczy im porcję beki”. Nie ma lepszego sposobu na zrelaksowanie się po pracy niż pójść do klubu i posłuchać jak Czarek krzyczy na Ciebie ze sceny.

Impreza odbędzie się w środę, 5 grudnia, początek o godzinie 20.00, a poprowadzi ją Michał Kutek. Bilety: 29zł/39zł w dniu wydarzenia.

Blue Note

Dodaj komentarz

avatar