Brak prądu w Wielkopolsce. Lista miejsc (2 listopada 2022)

prąd, słup energetyczny fot. pasja100, pixabay

ENEA opublikowała listę miejsc na terenie Wielkopolski, w których wystąpią przerwy w dostawach prądu.

Obszar Poznań Nowe Miasto
2 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 13:00
Poznań: ul. Milczańska 16, 16A, ul. Bobrzańska 5, plac budowy.

Obszar Suchy Las
2 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Gmina Suchy Las, miejscowość Suchy Las, ul. Porzeczkowa cała, Jaśminowa od nr 1 do nr 45, ul. Chabrowa cała, Rumiankowa cała, Makowa cała, Fiołkowa cała, działki nr 288/14, 236/5, 236/9,

Obszar Kamieniec
2 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Kamieniec miejscowości Ujazd obiekty RSP Kamieniec.

Obszar Wałcz
2 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 12:00
miejscowość Gostomia dz. 145/104, 145/88, ZK1x-1P 0088841, ZKP dz. 145/11, ZKP Kurnik, bud. 77, 76, 75, 74, ZKP Boisko, Hydrofornia, ZKP10/2 przepompownia, dz. 37/4-5, dz. 38/1, dz. 31/3, dz. 42/2, dz. 43, 45/2, bud. 32, 31, 30, 29, 28, 25, 24, 22, 21, 20, Sklep, Kościół.

Obszar Budzyń
2 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Budzyń ul. Strażacka 17, 18, 19, dz. nr 982/5, 986/6, ul. Gimnazjalna 5.

Obszar Damasławek
2 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Dąbrowa 1, 4, 5, 67, 73, 74, 75.

Obszar Kobylin
2 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 11:00
Kobylin: ul. Tulipanowa nr 12, 14, 21, działka nr 136/21, 136/22, 136/46; ul. Czerwona Róża nr 1, 2, 3, 12, 14, 15, 16 do 24 parzyste, działki nr 127/1, 128/1, 133/3, 146, 151/3, 151/4, 2255, 2257, 2259, 2261, 2266.

Obszar Leszno
2 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 11:00
Leszno: ul. Św. Huberta nr 10 do 18 parzyste; ul. Św. Krzysztofa nr 28 do 32 parzyste, nr 33 do 45 nieparzyste; ul. M. Kolbe nr 26.

Obszar Krzywiń
2 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
gm. Krzywiń: Czerwona Wieś nr 17 do 22, działki nr 2/1, 121/1, 122/1, 122/2.

Obszar Miasteczko Krajeńskie
2 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 14:00
Arentowo 9, 11, 12, 13, 15, 15A, 15B, 16, 18, 22, 23, 25, 26, 26A, 27, 28, 30, 31, dz. nr 14, 28/4, 43/3, 51, 219/1, Grabionna 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, dz. nr 131/4, 226/1, 234/1, 243.

Obszar Kobylnica
2 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Kobylnica: ul. Dolinowa 3, 5, 7, 9, ul Szkolna 19A.

Obszar Kobylnica
2 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Kobylnica: ul. Poznańska od 2 do 24 parzyste, od 35 do 85 nieparzyste, ul. Dolna, ul. Na Skarpie, ul. Skośna, ul. Szkolna od 1 do 19 nieparzyste, od 2 do 12 parzyste.

Obszar Kobylnica
2 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Kobylnica: ul. Poznańska od 1 do 37 nieparzyste, ul. Wiatrakowa od 1 do 17 nieparzyste, od 2 do 14 parzyste, ul. Poprzeczna, ul. Krańcowa, ul. Sosnowa, ul. Brzozowa, ul. Leśna.

Obszar Kobylnica
2 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Kobylnica: ul. Wiatrakowa od 27 do 45 nieparzyste, od 16 do 52 parzyste, ul. Spichlerzowa.

Obszar Kobylnica
2 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Katarzynki: ul. Glebowa.

Obszar Kobylnica
2 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Katarzynki: ul. Koszykowa, ul. Łanowa, ul. Zaciszna, ul. Gruszczuńska, ul. Konwaliowa, ul. Sassankowa, ul. Liliowa, Słomiana.

Obszar Kobylnica
2 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Kobylnica: ul. Gruszczyńska dz. 404, ul. Młyńska, ul. Spichlerzowa.

Obszar Swarzędz
2 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Uzarzewo: ul. Akacjowa 17.

Obszar Swarzędz
2 listopada 2022 r. w godz. 08:00 – 15:00
Uzarzewo: ul. Kasztanowa od 10 do 22 parzyste, ul. Kalinowa.

Obszar Dębogóra
2 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 12:00
Dębogóra: ul. Kasztanowa od 16 do 40 parzyste.

Obszar Poznań Grunwald
2 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 12:30
Poznań: ul. Świetlana od 17 do 25 nieparzyste, od 22 do 38 parzyste, 38A, ul. Racławicka od 48 do 58 parzyste, od 49 do 65 nieparzyste, 65A.

Obszar Niechanowo
2 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 13:30
Drachowo, Mikołajewice

Obszar Baranowo
2 listopada 2022 r. w godz. 08:30 – 11:00
Baranowo: ul. Wiosenna 1, 3, 5, 7, od 2 do 50 parzyste, 33, ul. Wczasowa 2, ul. Skryta, ul. Przemysława 1, 2, 3.

Obszar Kaźmierz
2 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 17:00
3 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 17:00
4 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 17:00
gm. Kaźmierz miejscowości Komorowo ul. Jeziorna od nr 1 do nr 4, nr 6, 8, 8a, 8b, 10, 12, działki nr 29/5, 29/840/3, 40/4, Świetlica. ul. Wypoczynkowa nr 17, 20, 22, 23, działka nr 25/1.

Obszar Osieczna
2 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 15:00
gm. Osieczna: Świerczyna nr 1 do 3, nr 3B, nr 79B do 82, 87, działki nr 134/1, 134/2, 134/4, 140, przepompownia.

Obszar Mosina
2 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
Mosina ul. Rzeczypospolitej Mosińskiej 1, 8, 4, 8A, 29, 32, 6, 9, 5, 3, 2, 11, 7, 30, 10, 31, ul. Mocka 1,

Obszar Gniezno
2 listopada 2022 r. w godz. 09:00 – 13:00
Szczytniki Duchowne dz. 65/111, dz. 65/110, os. Sportowe dz. 65/99, dz. 65/98, dz. 65/92, dz. 65/91, dz. 65/90

Obszar Stęszew
2 listopada 2022 r. w godz. 09:30 – 13:30
Gmina Stęszew, miejscowość Stęszew, ul. Łąkowa 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 13a, 14, 15, 16, 17, 23, 27, działki nr 1506/2, 1506/3, 1507/2, 1522/1,

Obszar Rawicz
2 listopada 2022 r. w godz. 09:30 – 12:30
gm. Rawicz: Dębno Polskie ul. Zakątek nr 7, 13, działki nr 884/3, 884/8.

Obszar Kobylin
2 listopada 2022 r. w godz. 11:00 – 13:00
Kobylin ul. Stokrotkowa nr 22 działka nr 139/4.

Podziel się: