Bilety wstępu na pływalnie miejskie w Poznaniu będą droższe

Atlantis fot. POSiR

Od 1 lutego zapłacimy więcej za jednorazowe bilety wstępu na pływalnie miejskie POSiR. Podwyżki jednak nie obejmują oferty dodatkowych zajęć przygotowanych na ferie zimowe. Nie zmienią się też ceny pozostałych usług.

Po podwyżce za 45-minutowy pobyt na Pływalni Miejskiej Chwiałka zapłacimy o 1 zł więcej niż dotychczas: 13 zł za bilet ulgowy i 16 zł za bilet normalny. Na pływalniach Atlantis, Rataje i Winogrady bilet jednorazowy podrożenie o 2 zł – od pierwszego lutego będzie kosztował 17 zł (ulgowy) oraz 19 zł (normalny), przy czym tyle zapłacimy za korzystanie z pływalni przez 60 minut. W tym przypadku jest to wzrost o 2 zł.

„Korekta cennika jest efektem wzrostu kosztów utrzymania basenów i pomimo wcześniejszego wprowadzenia przez POSiR rozwiązań oszczędnościowych była nie do uniknięcia” – informują Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. I zachęcają do skorzystania z promocji oraz oferty specjalnej przygotowanej na ferie.
„Znajdziemy w niej np. promocję dla seniorów” – informuje POSiR. – „Dla tej grupy dwugodzinny pobyt na basenach Atlantis, Rataje i Winogrady w godzinach przedpołudniowych i wczesnopopołudniowych od poniedziałku do piątku to koszt 20 zł. Dzieci i młodzież do 18 roku życia oraz opiekunowie dzieci do lat 13 za dwugodzinny pobyt w tym samym czasie zapłacą 25 zł. Podobna promocja na Chwiałce będzie dotyczyła dwóch 45-minutowych tercji w cenie 15 zł dla seniorów i 19 zł dla dzieci i młodzieży. W soboty i niedziele na pływalniach POSiR warto korzystać z promocji „Rodzinny Weekend”, w ramach której dorośli wejdą na basen w cenie biletu ulgowego. Fani wygrzewania się w saunie podczas ferii będą mieli tę atrakcję w cenie biletu na basen”.

Podziel się:

Ostatnio dodane: