sobota, 9 grudnia, 2023

Biletomat wrócił na stałe miejsce. Skończył się remont

Pasażerowie znów mogą korzystać z biletomatu stacjonarnego przy przystanku tramwajowym Zamek, poinformował ZTM. Urządzenie zostało zdemontowane ze względu na prace budowlane i po ich zakończeniu wróciło na miejsce.

W rejonie CK Zamek zakończyły się już prace budowlane w ramach Projektu Centrum, biletomat mógł więc znów zostać ustawiony na przystanku tramwajowym Zamek przy ul. Św. Marcin, czyli swojej stałej lokalizacji.

Zarząd Transportu Miejskiego informuje przy okazji, że biletomaty stacjonarne to ceniony wśród pasażerów kanał sprzedaży ze względu na całodobową dostępność, również w niedziele i święta, oraz wygodną i przyjazną procedurę zakupu biletu czy doładowania karty PEKA.

“Przypominamy, że biletomaty stacjonarne umożliwiają doładowywanie tPortmonetki i zakup biletów sieciowych lub przedłużenie ważności biletów trasowanych na karcie PEKA (wyłącznie biletów trasowanych na taką samą trasę) oraz zakup papierowych biletów jednorazowych” – informuje ZTM. – “Płatności można dokonywać monetami, banknotami oraz za pomocą kart płatniczych, w tym także zbliżeniowych. Automat umożliwia także sprawdzenie stanu karty PEKA”.

Źródło: ZTM
Strona głównaWiadomości z Poznania i powiatu poznańskiegoBiletomat wrócił na stałe miejsce. Skończył się remont