Betlejemska Bimba znów wyrusza na trasę

W najbliższy weekend 8 i 9 grudnia na trasę znów wyruszy świąteczny tramwaj N+ND. Na pokładzie będzie czekało na niego wiele atrakcji.

Tramwaj będzie prowadził prawdziwy Święty Mikołaj w zielonym stroju. Z kolei drugi – w czerwonym stroju, będzie gościem na pokładzie tramwaju, poprowadzi konkursy i zachęci milusińskich do wspólnej zabawy. Ile mamy potraw na wigilijnym stole? Co zwiastuje pierwsza gwiazdka? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań musi znać ten, kto zechce otrzymać nagrodę…

Tramwaj będzie kursował przez miasto także 15 i 16 grudnia. w ten weekend gościom Świątecznej Bimby będą towarzyszyć także kolędnicy z Zespół Tańca Ludowego „Poznań” AWF w regionalnych strojach. Będzie można razem z nimi śpiewać kolędy i słuchać, jak je grają na regionalnych instrumentach.

Bimba będzie wyruszała z Ogrodów o godz. 16.00, 17.00, 18.00 i 19.00 i pojedzie trasą: Ogrody – Dąbrowskiego – Kraszewskiego – Święty Marcin – Marcinkowskiego – Podgórna – Dowbora Muśnickiego – Kórnicka – Jana Pawła II – Krzywoustego – Królowej Jadwigi – Strzelecka – Podgórna – Marcinkowskiego – Plac Wolności – 27 Grudnia – Fredry – Dąbrowskiego – Ogrody.

MPK, el

Podziel się:

Ostatnio dodane: