Bankomat pod Poznaniem uszkodzony przez złodziei. Sprawą zajmuje się policja

Mieszkańców podpoznańskiego Stęszewa w nocy z 29 na 30 października obudził hałas. Jak się okazało, w centrum doszło do próby wysadzenia bankomatu. Wezwana na miejsce policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 3.00 nad ranem, a hałas obudził mieszkających w pobliżu bankomatu. Na miejsce szybko dotarła policja, która potwierdziła uszkodzenie urządzenia i prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Funkcjonariusze między innymi zabezpieczyli nagrania z okolicznych kamer monitoringu. Nie wiadomo, czy złodziejom udało się ukraść pieniądze.

Obserwuj nas w Google News!

Nie przegap najnowszych artykułów i wiadomości. Dołącz do naszych czytelników w Google News.

Obserwuj nas w Google News

Masz dla nas ważną informację?

Zauważyłeś problem w mieście? Masz ciekawe zdjęcie, historię lub chcesz zgłosić sprawę wymagającą uwagi? Napisz do naszej redakcji i pomóż nam informować lokalną społeczność!

Skontaktuj się z nami
Strona głównaWielkopolskaPoznańBankomat pod Poznaniem uszkodzony przez złodziei. Sprawą zajmuje się policja