W rejonie ulic Orzeszkowej i Matejki w Poznaniu 1 listopada doszło do awarii wodociągowej. Mieszkańcy obu ulic nie mieli wody do wieczora, na miejscu awarii były też utrudnienia w ruchu.
Awarię zauważono przed godziną 10.00, jak poinformowali nas mieszkańcy. Powiadomieni pracownicy Aquanetu przystąpili do usuwania usterki rury – w tym celu nie tylko musieli wyłączyć wodę mieszkańcom ulic Orzeszkowej i Matejki, ale także zająć jezdnię i chodnik. Prace trwały do wieczora i obecnie już wszystko wraca do normy, a woda znowu jest w kranach.