Awantura w sklepie i atak na ekspedientkę. Interweniowała policja

fot. Sławek Wąchała (zdjęcie ilustracyjne)

W jednym z czerniejewskich sklepów agresywny mężczyzna zaatakował ekspedientkę, a później także osoby, które próbowały go powstrzymać. Sklep został zdemolowany, w środku było pełno krwi, a przybyły patrol policji zatrzymał agresora.

Wszystko wydarzyło się 13 kwietnia wczesnym popołudniem, jak informuje portal „gniezno24”. Do jednego ze sklepów w centrum Czerniejewa wszedł młody mężczyzna. Jak twierdzili świadkowie, był agresywny i sprawiał wrażenie nadmiernie, nienaturalnie pobudzonego, a w końcu, bez powodu, zaatakował jedną z ekspedientek. Rzucił się na nią z pięściami, stłukł jej okulary i uszkodził łuk brwiowy.

Gdy świadkowie zdarzenia próbowali go powstrzymać, wszczął bójkę także z nimi, powodując poważne obrażenia – jeden z obecnych w sklepie, starszy mężczyzna, doznał tak poważnych obrażeń, że musiano go odwieźć do szpitala. Po pobiciu agresor uciekł, jednak wezwanemu patrolowi policji udało się go szybko odnaleźć i zatrzymać. Jak powiedziała portalowi asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy gnieźnieńskiej policji, mężczyzna, że względu na irracjonalne i agresywne zachowanie, został przewieziony do szpitala w Gnieźnie.

Podziel się:

Ostatnio dodane: