Andrzej Duda fot. UMP

Andrzej Duda w Pile. “Bardzo ważne, żebyśmy podejmowali decyzje o Polsce świadomie”

Andrzej Duda, prezydent Polski, odwiedził Piłę. Podczas spotkania z mieszkańcami Duda zaapelował o wzięcie udziału w wyborach.
Reklama

– Proszę państwa, żebyście do wyborów parlamentarnych poszli i zagłosowali. Proszę, żebyście namawiali do tego swoich przyjaciół, swoje rodziny i swoich sąsiadów. Niech nikt nie zostaje w domu. Bo to jest bardzo ważne, żebyśmy podejmowali decyzje o Polsce świadomie! To jak Polska będzie wyglądała to kwestia tej przysłowiowej “kartki wyborczej” wrzuconej do urny.

Reklama

Duda podczas spotkania przypomniał sukcesy obecnego rządu i starał się uspokajać przedsiębiorców. – Nie obawiajcie się państwo (wzrostu płac – red.). Za tym pójdzie wiele elementów rozwoju państwa. Będzie więcej pieniędzy z podatków, które będą mogły być dobrze wydane, także i na państwa rodziny oraz na wszystkie rodziny w Polsce, bo taki jest nasz cel. Chcemy wzmocnić rodzinę! – tłumaczył prezydent.

Kilka chwil Duda poświęcił też osobom, które odeszły w ostatnich dniach: Janowi Szyszce, Kornelowi Morawieckiemu oraz tragicznie zmarłym żołnierzom.

Reklama

Źródło: Radio Poznań

Podziel się!

3
Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Barbara Bartnikiewicz
Gość
Barbara Bartnikiewicz

My świadomie! za to pan jak każe karzeł!

Edward Szwec
Gość
Edward Szwec

Barbara Bartnikiewicz staremu duzo z uposażenia zabrano ? Pewnie sporo skoro tyle kwiczysz na fb . Za robotę się wejz

STEFF_PL
Gość
STEFF_PL

Kwik kwik , do roboty swołocz !!!