Adam Szłapka fot. K. Adamska

Adam Szłapka: “Myślę, że premier zwariował”

Szef Nowoczesnej Adam Szłapka ostro skomentował wywiad dla “Financial Times”, którego udzielił premier Mateusz Morawiecki. Poseł Koalicji Obywatelskiej powiedział wprost: “Myślę, że premier zwariował”.

Poseł w rozmowie w RMF FM stwierdził, że to, co powiedział premier w wywiadzie, mógłby powiedzieć albo ktoś głupi – albo ktoś, kto jest agentem realizującym politykę Putina. Jego zdaniem Mateusz Morawiecki na polecenie Jarosława Kaczyńskiego robi wszystko, by wypchnąć Polskę z Unii Europejskiej, a dodatkowo jeszcze próbuje wywołać konflikt w Europie. Inaczej, jego zdaniem, nie da się rozumieć słów o III wojnie światowej, którą rzekomo chce wywołać Unia Europejska i trzymaniu nam pistoletu przy głowie przez UE.

Adam Szłapka odniósł się też do kwestii budowy muru na granicy polsko-białoruskiej. jego zdaniem mur mógłby się okazać skuteczną osłoną nie tyle przed migrantami, co przed wojną hybrydową Łukaszenki. Jednak jego zdaniem do powstania tego muru w ogóle nie dojdzie, bo “taka jest logika działania Prawa i Sprawiedliwości”.

Źródło: naTemat.pl

1.3 3 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze