5 sygnałów wskazujących na to, że Orange Flex jest dla Ciebie

Orange Flex to oferta komórkowa zamknięta w aplikacji. Pojawiła się w maju 2019 roku i od razu znalazła wielu fanów.

Wszystko za sprawą dopasowania do aktualnych trendów i wprowadzenia innowacyjnych funkcjonalności. Orange Flex jest dostępne na wyciągnięcie ręki, w aplikacji. Chcesz wiedzieć czy to oferta dla Ciebie? Sprawdź!

Potrzebujesz wygody i swobody

Lubisz wszystko załatwiać bez wychodzenia z domu? Nie znosisz długich kolejek, wypisywania dokumentów i dopełniania formalności? Chciałbyś mieć wszystko dostępne z poziomu Twojego smartfona? Poznaj Orange Flex, ofertę stworzoną specjalnie dla Ciebie. Korzystanie z niej jest bardzo proste, wystarczy, że ściągniesz apkę ze sklepu Google Play lub App Store, a potem kilkoma tapnięciami założysz konto, zarejestrujesz się w niej, podepniesz kartę SIM i już – możesz korzystać z Planów, które oferuje Orange Flex. A jeśli będziesz chciał coś zmienić – wchodzisz do aplikacji i zmieniasz swój Plan lub po prostu zawieszasz subskrypcję.

Nie interesują Cię długoterminowe umowy

Jeżeli nie chcesz wiązać się żadną długoterminową umową, Orange Flex jest dla Ciebie. Podczas aktywacji usługi wybierasz swój Plan (potem możesz go zmienić). Możliwość zmiany Planu to świetna opcja, jeżeli są miesiące, w których zużywasz więcej gigabajtów, albo takie, kiedy nie zużywasz ich prawie wcale. Swój Plan, który wybrałeś na początku możesz zmieniać nawet co miesiąc! Zamiast zmieniać Plan, zawsze możesz dokupić jednorazowe pakietu GB.

Jesteś internetowym maniakiem i miłośnikiem apek społecznościowych

Plany w Orange Flex zostały tak stworzone, żebyś o nic nie musiał się martwić. W każdym z nich masz nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy – w Polsce oraz w roamingu w Unii Europejskiej. Plany różnią się liczbą gigabajtów dostępnych do wykorzystania na surfowanie po Internecie. W pierwszym z nich dostajesz 15 GB za 25 zł miesięcznie. Kolejny Plan to 30 GB za 30 zł. Trzeci Plan jest w sam raz dla bardziej wymagających Internautów, bo pozwala na korzystanie aż z 50 GB za jedyne 50 zł. Ostatni Plan to internetowy kolos – 100 GB do wykorzystania na co chcesz, a płacisz 80 zł miesięcznie.

W każdym z Planów (niezależnie od ceny) dostępny jest też Social Pass, który pozwala Ci na korzystanie z mediów społecznościowych i komunikatorów takich jak: Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat, TikTok, Pinterest, WhatsApp, Messenger i Viber bez zużycia danych z Twojego pakietu gigabajtów. Korzystasz, a gigabajty nie ubywają! Fajnie, nie?

Uwielbiasz seriale i muzykę bez limitów

Jeżeli jesteś miłośnikiem filmów, seriali i muzyki na pewno zainteresują Cię dostępne w Orange Flex pakiety, które możesz dokupić do swojego Planu w aplikacji. Music Pass pozwoli Ci na korzystanie z TIDAL, Spotify, Apple Music, Polskiego Radia, Deezera i Amazon Music bez limitu GB. W ramach Video Pass możesz korzystać na tych samych zasadach z HBO GO, Netflix, YouTube, Orange TV Go i vod.pl.

Music Pass wykupisz za 5 zł/mies. jednorazowo lub cyklicznie, Video Pass to koszt 5zł/1 dzień; 10 zł/7 dni; 20 zł/mies. jednorazowo lub cyklicznie.

Jesteś przedsiębiorczy, a profit jest dla Ciebie

Jeżeli korzystasz z Orange Flex, możesz wziąć udział w programie polecaj-zarabiaj. Zasady są proste – wystarczy, że polecisz znajomemu Orange Flex i podasz swój kod polecający, a gdy on aktywuje ofertę z jego użyciem i będzie korzystać z niej przynajmniej miesiąc, oboje otrzymacie po 50 zł! Musisz przyznać – brzmi nieźle.

I jak? Czy Orange Flex jest właśnie dla Ciebie?

Artykuł sponsorowany