28. Finał WOŚP z goldenami w Poznaniu!

Psi wolontariusze – urocze golden retrivery – jak co roku od 11 lat będą kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ubiegłym roku zebrali aż 74 tysiące złotych! Gdzie będzie można ich spotkać?

Tegoroczny Finał WOŚP odbędzie się na Międzynarodowe Targi Poznańskie i tam też na pewno pojawią się psi wolontariusze. Będą tam obecni przez cały dzień od godziny 10.00 rano do 19.45.
– Na pewno pojawimy się też jak co roku na Stary Rynek oraz w Rogalowe Muzeum Poznania, bo to nasza tradycja! – obiecują właściciele tych łagodnych i radosnych psów.
Na Starym Rynku goldeny pojawią się w południe, pokażą, co potrafią ich psy i przeprowadzą kilka licytacji. A około godziny 13.00 spacerkiem pójdą z powrotem na targi.

– Nowe miejsce, nowe wyzwanie. Trochę się boimy, bo nowe zawsze niesie za sobą niepewność… ale zagramy na pełnej petardzie! Nieważne gdzie, ważne z kim. A na was, poznaniacy i fani z każdego zakątka Polski, liczymy! – mówią właściciele psów. – Pokażmy, że w “kupie” i jedności siła.

Golden Retriver WOŚP, el

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze