18-latka na parapecie czwartego piętra. Przechodnie wezwali policję

Policja ( zdjęcie ilustracyjne ) fot. Sławek Wąchała

Młoda kobieta siedząca na parapecie okna na czwartym piętrze budynku z nogami na zewnątrz. Taką sytuację zastali gnieźnieńscy policjanci w jednym z mieszkań, gdzie wezwano ich na interwencję.

Wszystko wydarzyło się 30 grudnia 2022 roku około godziny 10.00. Policjanci zostali poproszeni o interwencję w jednym z mieszkań, ponieważ zgłaszający zauważył tam młodą kobietę siedzącą na parapecie z nogami na zewnątrz budynku.

„Gdy funkcjonariusze zajechali na miejsce, okazało się, że w mieszkaniu przebywało kilka młodych osób” – informuje Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie – „a 18-latka, o los której zaniepokoiły się osoby powiadamiające policję, została przez pogotowie ratunkowe zabrana do szpitala. Natomiast w trakcie interwencji funkcjonariusze ujawnili środki odurzające i psychotropowe. Pomógł im w tym wezwany w międzyczasie na miejsce policyjny pies”.

Policjanci zabezpieczyli znalezione substancje i zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 22 do 29 lat. Wszyscy trzej usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania narkotyków i grozi im kara do 3 lat więzienia.

Podziel się:

Ostatnio dodane: