Dolna Wilda fot. ZDM

Poznań: Koniec remontu na Dolnej Wildzie

W nocy z 10 na 11 czerwca na remontowanej i mocno z tego powodu zakorkowanej ulicy wprowadzona będzie docelowa organizacja ruchu. I rano będzie można już przejeżdżać bez większych ograniczeń.

Prace prowadzone były od skrzyżowania przy wiadukcie w ciągu ul. Hetmańskiej w kierunku ul. Wspólnej. W ich trakcie zrywana była stara i układana nowa nawierzchnia, regulowane wpusty kanalizacyjne oraz na nowo zostało pomalowane oznakowanie poziome. Remont odbywał się etapami, tak, by przez cały czas jego trwania zapewnić przejezdność – jednak ponieważ Dolna Wilda jest ruchliwą ulicą, utrudnienia generowały gigantyczne korki.

Od jutra już kierowcy będą mogli przejeżdżać ulicą bez remontowych utrudnień. Jedynie jeszcze przez kilka najbliższych dni można będzie się spodziewać niewielkich wygrodzeń związanych z pracami wykończeniowymi.

Dzięki wykonanym pracom jadący kolejnym odcinkiem ul. Dolna Wilda będą mogli poruszać się po równej nawierzchni. Zwiększy się bezpieczeństwo i komfort przejazdów.

Od piątku ekipy Zakładu Robót Drogowych przeniosą się na ulicę Polną, gdzie zaczyna się remont na odcinku pomiędzy ul. Bukowską, a ul. Marcelińską.

ZDM

0 0 votes
Oceń artykuł
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze