Zwłoki 43-latka w jego domu. Czy to skutek bójki?

fot. Sławek Wąchała (zdjęcie ilustracyjne)

W Grabowie Królewskim w powiecie wrzesińskim w jednym z domów znaleziono ciało 43-letniego mężczyzny, mieszkańca budynku. Policja bada przyczyny i okoliczności zgonu mężczyzny, miała też zatrzymała jedną osobę.

Ciało znaleziono 5 lutego około godziny 11.00. Według ustaleń dziennikarzy Radia Warta 4 lutego wieczorem do mężczyzny przyszedł z wizytą jego 49-letni kolega. Obaj mężczyźni mieli pić alkohol i pod jego wpływem miało dojść do kłótni, a później bójki między nimi. 49-latek miał być widziany przez kilka osób w pobliżu sklepu spożywczego w ubraniu pobrudzonym krwią. Miał też być pijany. Świadkowie twierdzą też, że mężczyzna został zatrzymany przez policję.

Jak poinformował rozgłośnię mł. asp. Adam Wojciński, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji we Wrześni, na miejscu znalezienia zwłok oględziny wykonali technicy kryminalistyki oraz biegli z zakresu medycyny sądowej pod nadzorem prokuratury. Potwierdził także zatrzymanie mężczyzny, który może mieć związek ze śmiercią 43-latka.

Podziel się:

Ostatnio dodane: