Zostań jednym z nas! – zachęca MPK Poznań

Stabilna praca, z pewnością nie nudna, regularna wypłata i urlopy. Tak pół żartem, pół serio kierowcy MPK opowiadają o swojej pracy. I zapraszają do dołączenia do zespołu.

W sympatycznym filmiku, który można oglądać na facebookowym profilu MPK, a także w tramwajach i autobusach, kierowcy opowiadają o swojej pracy. Donat o tym, że w pracy się relaksuje, Władysław, który przyjechał do Poznania aż z Ukrainy, że lubi kontakt z ludźmi. Ania w swojej pracy szczególnie ceni to, że każdy dzień przynosi jej coś nowego, a Joasia, że w MPK odnalazła swoją pasję. Jacek z kolei żartuje, że w swojej pracy najbardziej lubi wypłatę i urlop, ale tak naprawdę najbardziej ceni sobie poczucie stabilizacji. Kierowcy-aktorzy są szczerzy, autentyczni – i zachęcają do dołączenia do zespołu tych, którzy jeszcze nie znaleźli swojego miejsca na ziemi i swojej wymarzonej pracy.

Firma oferuje bezpłatne szkolenia, bogaty pakiet socjalny i wiele możliwości rozwoju zawodowego. Szczegóły oferty można zobaczyć oczywiście na filmie, ale także na 150 monitorach w tramwajach i autobusach. A plakaty, na których kierowcy zapraszają wszystkich do MPK Poznań, można oglądać na tyłach 20 autobusów, na 4 tramwajach i wewnątrz pojazdów, w kilkuset ramkach.

MPK, el