Zostań jednym z nas! – zachęca MPK Poznań

Podziel się!

Stabilna praca, z pewnością nie nudna, regularna wypłata i urlopy. Tak pół żartem, pół serio kierowcy MPK opowiadają o swojej pracy. I zapraszają do dołączenia do zespołu.

W sympatycznym filmiku, który można oglądać na facebookowym profilu MPK, a także w tramwajach i autobusach, kierowcy opowiadają o swojej pracy. Donat o tym, że w pracy się relaksuje, Władysław, który przyjechał do Poznania aż z Ukrainy, że lubi kontakt z ludźmi. Ania w swojej pracy szczególnie ceni to, że każdy dzień przynosi jej coś nowego, a Joasia, że w MPK odnalazła swoją pasję. Jacek z kolei żartuje, że w swojej pracy najbardziej lubi wypłatę i urlop, ale tak naprawdę najbardziej ceni sobie poczucie stabilizacji. Kierowcy-aktorzy są szczerzy, autentyczni – i zachęcają do dołączenia do zespołu tych, którzy jeszcze nie znaleźli swojego miejsca na ziemi i swojej wymarzonej pracy.

Firma oferuje bezpłatne szkolenia, bogaty pakiet socjalny i wiele możliwości rozwoju zawodowego. Szczegóły oferty można zobaczyć oczywiście na filmie, ale także na 150 monitorach w tramwajach i autobusach. A plakaty, na których kierowcy zapraszają wszystkich do MPK Poznań, można oglądać na tyłach 20 autobusów, na 4 tramwajach i wewnątrz pojazdów, w kilkuset ramkach.

MPK, el

Zostań jednym z nas

"Zostań jednym z nas" zachęcają nasi kierowcy: Donat, który w pracy się relaksuje, Władysław, który przyjechał do nas z Ukrainy, a który lubi kontakt z ludżmi, Ania, której każdy dzień przynosi coś nowego, Joasia, która dopiero w MPK odnalazła swoją pasję, szachista Rafał i Jacek, który ceni poczucie stabilizacji. Ten sympatyczny filmik został nagrany dzięki nim. Są szczerzy i autentyczni. Można ten film zobaczyć na 150 monitorach w tramwajach i autobusach, w WTK i TVP3. A plakaty, na których zapraszają wszystkich do MPK Poznań umieściliśmy na tyłach 20 autobusów, na 4 tramwajach i wewnątrz pojazdów, w kilkuset ramkach.Jak ten film Wam się podoba?

Opublikowany przez MPK Poznań Sp. z o.o. Poniedziałek, 4 lutego 2019

 


Podziel się!

Dodaj komentarz

avatar