Jarosław Kaczyński fot. Karolina Adamska

Znamy “jedynki” PiSu. Zobacz kto wystartuje z Wielkopolski!

Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, przedstawił dzisiaj osoby, które znajdą się na szczytach list w swoich okręgach wyborczych w nachodzących wyborach.

Sam prezes PiSu wystartuje tradycyjnie z Warszawy. Premier Mateusz Morawiecki został natomiast jedynką w Katowicach.

Poznaliśmy również cztery nazwiska, które wystartują z Wielkopolski. W Poznaniu “jedynkę” otrzymała Jadwiga Emilewicz, która jest obecnie ministrem przedsiębiorczości i technologii. Z Konina wystartuje Zbigniew Hoffmann, wojewoda wielkopolski. Obecny poseł Jan Dziedziczak wystartuje z Kalisza, a twarzą listy z Piły będzie Krzysztof Czarnecki.

“Jedynki” Prawa i Sprawiedliwości w Wielkopolsce

Kalisz – Jan Dziedziczak
Konin – Zbigniew Hoffmann
Piła – Krzysztof Czarnecki
Poznań – Jadwiga Emilewicz

Aktualizacja 13.07.2019 godz. 13

Wojewoda Zbigniew Hoffmann wysłał nam swój komentarz dotyczący startu w nadchodzących wyborach. – Dziękuję Prezesowi Prawa i Sprawiedliwości Jarosławowi Kaczyńskiemu za wielkie zaufanie, jakim mnie obdarzył, oraz za docenienie mojej pracy jako wojewody wielkopolskiego. Ostatnie cztery lata to czas intensywnej pracy dla całej Wielkopolski, także dla okręgu konińsko-gnieźnieńskiego, w którym wielokrotnie miałem okazję spotykać się z samorządowcami i mieszkańcami, i z którego będę miał wielki zaszczyt wystartować.

11
Dodaj komentarz

avatar
J23
J23

Ta lachudra wystraszony mały ludzik

Marek Szablikowski
Marek Szablikowski

i bez szans…

TV TRFAM
TV TRFAM

Wielkopolska gardzi PISem i jego prostacką propagandą. Można dostrzec różnicę miedzy bogobojnym wschodem (czasami ociera się nawet o średniowiecze) a wysoce rozwiniętym zachodem Polski…

Mariusz
Mariusz

W Wielkopolsce na PiS się nie głosuje , marne szanse ma ten kandydat.

solidarny
solidarny

ta patologia co jest przeciwko pis to niespełnieni manipulanci złodzieje nie mogą do dziś pogodzić ze czas chamów skończył się w 2015r.